35 mbps lik paket almama rağmen hızım 23 mbps

TurkNet e geçmemin asıl nedeni kullandığım internetten daha hızlı internet sağlamasıydı. Fakat dün geçtikten sonra hızım önceki internetimin aynısıydı hiç bir şekilde değişmedi. Destek talebi oluşturdum 15 dk arayla 3 defa hız testi yapıp ss ini atmamı söylediler fakat ss atılmıyor sistem arızası diyor. Bunud da destekle paylaşmama rağmen hiç bir şekilde dönüş alamadım. Buradan yardım edebilecek varsa ederse çok sevinirim.

Selamlar, hız kontrolünüzü kablolu bir şekilde bağlı olduğunuz zaman mı yapıyorsunuz yoksa WİFİ üzerinden mi?

Ethernet kablosuyla bağlı bir şekilde yapıyorum.

Modem hat değerlerinizi paylaşırmısınız?

Adsız

asd

Online işlemlerden İnternet paket değişikliği kısmı var. Oradan paketinizi yükseltebilirsiniz. Oradan olmazsa destek kaydı açarak yükseltmeniz gerekiyor.

Destek kaydı açıp hızımı 35 yapar mısınız de. Ezberci destek elemanlara da selam söyle.

Merhabalar, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Arkadaşlarım sizi arayarak sorununuz hakkında bilgi vermişler ve yapmanız gereken işlemleri sizlere söylemişler. Sorunun takibinde olarak kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.