3000 tl ye kadar modem önerebilir misiniz?

TurkNet servis sağlayıcısından internet alcağım 66 mhps altyapım var.
İstediğim şey uzunca bir süre modem değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum buna göre bir öneri yaparsanız çok sevinirim.

not: “Keenetic Hopper Dsl” modemine baktım ama araştırmalarım sonucunda TurkNet ile bu modem arasında bir sorun var galiba kopmalar oluyormuş(emin olamadığım için yazdım).

Tercihiniz wifi 6 destekli bir cihaz olsun.
https://shbd.io/s/GcheIjz6

Keenetic Hopper Dsl olur mu TurkNet sağladığı internet ile uyumsuzluk problemi yaşar miyim ?

Sorun yaşamazsınız. @CKLasT arkadaşım ve @KASPAROV arkadaşım detaylı bilgi verebilir

verdiğiniz yanıt için çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim. Umarım etiketlediğiniz arkadaşlar bu konuda biraz daha beni bilgilendirir.

Merhaba @zoya77 keenetic markasının nerdeyse bütün cihazlarını kullandım kopma ve benzeri bir sorunla karşılaşmadım ve keenetic markası bir sorun olduğunda geri dönüşleri gerçekten dikkate alan bir firma cihazlarını tavsiye ederim umarım yardımcı olabilmişimdir.İyi günler dilerim.

1 Beğeni

Hat sorunlu değilse eğer sorunsuz kullanırsınız.

1 Beğeni

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.

verdiğiniz yanıtlar için çok teşekkür ederim. Aklımda herhangi bir soru işaret kalmadı.