3 Modem arasında kaldım

arkadaşlar bu modemlerden hangisini almalıyım bütçem bu kadarına yetiyor lütfen extra dsl al vs demeyin

3 ü arasından en iyisi f/p olarak zyxel vmg 3625 t50b olarak görüyorum ama siz bilirsiniz

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Bu modemler arasinda en yeni teknoloji tendada sanırım, onu tercih ederdim alternatif olarak.

hocam onun kurulumu zor ben şehir dışında üniversite okduğumdan kurulumunu ailem yapacak kurulumunun da kolay olmasını ölçüt aldım

hocam kime katılıyorsunuz biri entry mi sildi

quickally hocama katiliyorum. Ama illa bunlardan birini alacaksan tendayi tavsiye ederim.

1 Beğeni

TurkNet kurulu yolluyor diye hatırlıyorum ama siz bilirsiniz. Direkt satış kanalından alırsanız destek almanız gerekecek kurarken

Modemi bağladığında internet gelmiyor. Dsl bağladıktan sonra reset attıktan sonra. İçine girip sadece otomatik kurulum yap diyorsun giriyor. K.a ve şifre otomatik kendi geliyor

Keenetic çalışanı mısın (!) :smiley:

Malasef kardeşim. Değilim…:slight_smile:

Her keenetic öneren, memnun kalan çalışan veya para almış oluyor başkaları gözünde :smiley:

1 Beğeni

Allah Allah öyle bir durum varsa başvuralım bizde ya :smiley:

1 Beğeni

Keenetic extra dsl en iyileri arasında diyebilirim

Ben senelerdir asus’un modem ve routerlarını kullandım hepte memnun kaldım ama kneetic’i öven kitlede çok ben asusta hep üst segment cihazları kullandı memnunum şahsen

TurkNet kendi modemine 60 tl zam yapmış.

Asus kullanıpta memnun olmayan var mı? Türknetin modemnin yazılı mı çok kötü. Asusta bir sürü ek özellik yazılım ile eklenmiş. Bende turknetin modeminden asusa geçmeyi düşünüyorum.

1 Beğeni

Asus: Genel olarak; F/P diyebilirim sadece son sürümün de kopma sorunu yaşıyor bazı kullanıcılar.
Tenda hakkında bir bilgim yok.

2 Beğeni

arkadaşlar kusura bakmayın da okuma yazmanız yok mu son yazdığım cümleyi kimse okumadı mı
(keenetic tavsiye edenler için söylüyorum)

1 Beğeni

Ben Asus RT-AC 68U kullandım daha önce memnundum binaya fiber gelince AX82U’ya yükselttim şuan daha da memnunum.

2 Beğeni