3 gündür tt kaynaklı internet yok

Bulunduğuz bölgede Turk Telekom kaynaklı arıza yaşanmaktadır arızanın şu tarih şu saatte çözülecektir diyor o tarih saat geçiyor başka ileri zamana atıyor arıza kaydı açamıyorum turk Telekom u arıyorum bizle ilgili değil diyorlar elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz

1 Beğeni

Bende de aynı sorun var nerdeyse 10 gün olacak belkide olmuştur hala internetim yok bu gün saat 15:00 da cözülecek deniyodu o ibarede kalktı hala internet yok bakalım ne zaman çözülecek

Btkda direk ttye şikayet kaydı açın. Belki işleri hızlandırır

Genel arıza bildirimi kalktı ise destek kaydı açıp durumu iletin…

Selamlar @maskem, yerel sağlayıcı kaynaklı arızalar, arızanın boyutu ve çalışmanın seyrine göre planlanandan uzun sürebiliyor. Sizin için 58419707 numaralı destek kaydını oluşturdum. Bu kayıt üzerinden sürecinizi takip edeceğim :handshake:

1 Beğeni

Sağolun alperen bey ttnet denen vurdum duymaz firma bölge yetkilisi ile görüştüm bizim bölgeye bakacak arkadaşlar yokmuş ayrılmış emekli olmuş vs vs en kısa sürede baktıracağım dedi ve hala bir gelişme yok bakalım sabah tekrar dönüş yapacağım sizde bir görüşme yaparsanız sevinirim

Şimdi tekrar aradım Akşehir ttnet bölgeye bakan arkadaşları binanızda ki makina bozuldu elimizde yok ne zaman gelir bilmiyoruz diyorlar daha yeni arızanın ne olduğuna baktılar ne zaman gelir Allah bilir

Makine değişti, sorun çözüldü :heart_hands: