3 gündür dsl internet ışığım yanmıyor

Merhaba 3 gün oluyor internet dsl ışığım yanmıyor destek kaydı açtım ancak herhangi bi ilerleme yok Türk Telekom saha ekiplerini yönlendirdik deniyo ne gelen var ne giden destek kayıtlarında da sadece otomotik cavaplar alıyorum yakından takip ediyoruz vs 36 saate halledilir denildi ancak 48 saat olmak üzere ne gelen var ne bilgilendirme artık ne pçyapacağımı bilemedim en son mecburen buraya yazıyorum bir ilerleme olur yada ilgilenen olur diye

Merhabalar, hizmetinizi inceledim. İlgili ekibin bağlantı probleminizin giderilmesi adına saha ekipleriyle iletişime geçtiğini görmekteyim. Ekibimiz gelişme olması durumunda sizi eş zamanlı olarak bilgilendirecektir.

Hocam dsl yanmıyorsa hatta problem vardır.Belki port arıza yapmıştır onu saha ekibi bilir ancak.Ha dsl yanıyor internet kırmızı ise ona burdan çözüm önerisi sunabiliriz.Hangisi?

dsl ışığı yanmıyorsa internet ışığı yanmaz zaten arkadaş belirtmiş hatla ilgili.

Port problemi var saha ekibi gelmesi gerekiyot ancak kimse yok onu demek istemiştim ama teşekkir ederim yine de

Saha ekiplerine Türk Telekom bakıyor ve yönlendiriyor. Bazı yerlerde Türk Telekom ekipleri az olduğu için geç dönüş yapabiliyorlar.