3 gündür devam eden kesinti

Merhaba,
İlk kesinti 27 Kasım Cuma öğlen saatlerinde gerçekleşti. Modemin bütün ışıkları yanıyordu fakat hiçbir şey açılmıyordu. TT arızası var deniyordu. 29 Kasım Pazar günü akşam saatlerinde internetim geldi. Sonrasında tüm hafta kullandım fakat online işlemlerde hâlâ arıza gözüküyordu. 4 Aralık Cuma günü yine öğlen saatlerinde bağlantım koptu. Bu sefer internet ve dsl ışığı da gitti. 6 Aralık 00.00 de geleceği yine TT arızası olduğu söylendi. 7 Aralık 11.30 a ertelenmesine rağmen hâlâ gelmedi. Online derslerimi kaçırdım. Bulunduğum yer İstanbul Avcılar olmasına rağmen kesinti 3 günü aşkın süredir devam ediyor. Arıza kaydı oluşturdum fakat aynı cevaplar. 2 öğrenciyiz ve online sunumlarımız olacak bu hafta. Mobil verilerimiz bitmek üzere ve kaliteleri, upload ve sunum yapmak için kötü. TT’yi aradım defalarca ama ulaşamadım.

Yarım saat önce hattım geldi ve internet ışığı da geldi. Modem 10. ile başlayan ip alınca siteler açılmadı. Birkaç kez sıfırlayıp kurunca 100. ile başlayan ip aldı eskisi gibi. Şu an sorunum çözüldü. Teşekkürler.