3 ayda aktive olmayan gigafiber

Kemalpaşa 4.deniz sokak

Mayıs 12 de giga için kutu bina içine kadar çekildi,

Temmuz bitiyor hala aktive edilmedi.

Herhalde 179 TL lik fiyat size iyi geldi bizi gigaya geçirmeme kararı aldınız, sırf giganın hatırına 15 gün daha bekleyeceğim, sonra başka ISS bizi bekliyor.

Siz bizim 3 ayda Ayda aktive edilmeyen giganetin cevabını verince arkadaşlarda bu sayede 3 ay mı, 4 aymı, 5 aymı yada daha fazlamı beklemek durumunda olduğunun cevabını almış olsunlar…

1 Beğeni

Benim apartmanıma da 27 Mart’ta kutu takıldı hala aktif olmasını bekliyorum.

Merhaba, GigaFiber aktivasyon süreçleri birçok izin, prosedür ve planlamaya bağlı. Bu sebeple aktivasyon süreleri farklılık gösterebiliyor. Gereken hassasiyetin gösterildiğine ve ekiplerin mümkün olan en kısa sürede aktivasyonları tamamlamaya gayret gösterdiğine emin olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim :innocent:

gigafiber aktivasyon bekleyenler derneği mi kursak ne yapsak, ama söyledim gigafibere heveslenen insanlar aktivasyon uzadıkça istemsizce sinirleniyorlar…

Çare olacaksa hemen kuralım, ama müşteriyi dikkate almayan, dediklerini kısa süre sonra unutan bir firma, bunuda takmaz eminim

Her ne hikmetse buraya yazdıktan sonra netim birdenbire kesildi, çok ilginç değil mi…

Merhabalar, kesintinizi inceleyelim. Online İşlemler - TurkNet & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturup kayıt numarasını buradan paylaşırsanız sevinirim :innocent:

3 ay olmus hocam neyin en kisa suresi sizlik birsey yok ama komedi resmen bari en kisa sure demeyin mumkun olan 1 ay ve 6 ay icine aktivie ediliyor derseniz insanlar anlar

1 Beğeni

Ben onlara da hak veriyorum ne diyebilirler ki. Ama ekiplere tavsiyem izin ve diğer bazı prosedürleri halletmeden kablolama binalara kutu takma gibi işlemleri yapmamaları. Her şey olup izin alma yada başka diğer ne prosedür var ise onlara kalıp aylarcada uzadığı zaman biz kullanıcılarda ister istemez beklenti artıyor. Kablo çekildi az kaldı kutuda takıldı oldu olacak derken aylar geçiyor ilerleme yok.

2 Beğeni

Izin ile alakası da olabilir ama olmayadabilir bence eleman yetersizligi heryere kablo kutu cekip aktive cok gec oluyor

Peki izin veya süreç santral tarafında veya iller arası iletimde sıkıntı çıkarıyor ise yani burada bürokratik engeller çıkıyor ise bu durumda süreç uzuyor olabilir mi? Bu kablo çekme işini önce yapıp. Sorun yaşadıkları kurum veya kuruluşa bakın herşey hazır sizi bekliyoruz demek için yapıyor olabilirler mi :flushed:

2 Beğeni

Olabilirler ama pek bir faydasını görünmüyor gibi beklenilen süreye bakınca :flushed: heleki aynı ilçenin diğer mahallesinde işlem tamamlanırken bu izin ve prosedüre bizim mahallenin takılması. :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

3 ayda aktif edilemiyor ise neyse :grin::grin::grin:

1 Beğeni

@alperenatici var mı 4cü aya girdiğimiz şu günlerde (Kemalpaşa mah. 4.deniz sok. Sefaköy)
bir türlü aktif olmayan Gigafiber ile ilgili, bize vereceğiniz müjdeli bir haber…

1 Beğeni

104 gün oldu benimde 4 ay olmasına az kaldı arkadaşım bir üst sokağımda oturuyor adam hiç umursamadı bile ne bir defa alt yapı sorguladı ne bu foruma üye olup soru sordu lap diye geldi gigafiber bizim mahallede baktım TurkNet çalışanı geziyor elinde broşür gigafiber mahallenizde diyor :rofl: :rofl: :rofl:

Mayıs 9dan bu yana yarın 4cü aya giriyoruz, otomatik cevaplar dışında bir gelişme yok, :clap::clap::clap:tebrikler TurkNet

1 Beğeni

Etiketlediğim yetkili arkadaşlar bile cevap vermeyi bırakmışlar, oda güzel…

Diğer konu başlığınız üzerinden yanıt verdim.