24 Saattir Giden İnternet ve Eksik Bilgi

Merhaba TurkNet 'e geçeli 1 hafta bile olmadı ve tam 24 saattir internetim yok , sorunun modemle alakalı olduğunu düşündüğüm için modemimi resetleyip temiz kurulum da yaptım. Fakat hala internetim yoktu. Online işlemlerden baktığım zaman bulunduğum bölgede altyapı çalışması olduğu söyleniyor ve bana arıza talebi açtırmıyor. Online işlemlerden teknik bilgilere girdiğimde ise

Devre Numarası 8835196253
Durum OFFLINE
Fiziksel Durum (VAE) KAPALI
Santral (BOŞ)
Ip Adresi (BOŞ)
Modem Buluşma Modem Buluşmuyor - VDSL
İndirme Hızı 0 Mbps
Yükleme Hızı 0 Mbps

Yazıyor abone numaram : 1910610 Lütfen bana bir bilgi verin bu durum ne kadar sürecek ve neden oluyor. Ben internetten para kazanan biriyim ve şuan işlerim durdu. Twitch isimli platformda yayıncılık yapıyorum ve dünden beri yayın açamıyorum. Bütün projelerim askıya alındı. Acilen geri dönüş yapmanızı rica ediyorum…

Öncelikle modem üzerinde DSL ışığın yanıyor ise modem resetleyip kurulum yap. Eğer DSL ışığın yanmıyor ise destek kaydı aç. Gerekli emri türk telekoma iletirler. Sana da bilgilendirme yaparlar.

1 Beğeni

Destek kayıdı açılmıyor, arıza var bekleyin deniyor. Kayıt açmama bile müsade etmiyorlar. Modemde DSL ışığı diye birşey yok direk İnternet diye bi ışık var o da yanmıyor WAN ve İnternet ışıkları yanmıyor.

Modem marka model nedir ?

Hocam modemimle alakalı bir sorunum yok , altyapı çalışmasıyla alakalı durum. Huawei nin bir modemi modemlik bir sorun yok.

TT etiketleme yaptımı! Kurulum ekibi tarafınıza gelip evrakları aldı mı?

evet interneti kullanıyordum hali hazırda , bir anda gitti ve gidiş o gidiş hala yok

Buradan
Adresinizde çalışma varmı kontrol edebilirsiniz. Destek kaydı açabiliyor olmanız lazım aslında, ne oluyor da açılmıyor ?

Destek talebi aça girince arıza kaydına giriyorum , arıza sorgula diyor sorguluyorum. Bulunduğunuz yerde çalışma var anlayışınız için teşekkür ederiz falan diyor ve bilet açtırmıyor.

Bıraktığım linke baktınız mı çalışma var mı? En kötü ihtimal ile yarın şikayet hattını arayın ve detaylı bilgi alın.

O linke baktığımda bulunduğum yeri göremedim. Antalya / Alanya / Konaklı Mah. 'de ikamet ediyorum. Göremedim adresimi ve gerçekten şuan elim ayağıma dolaşmış durumda. Hiç kimseye ulaşamıyorum ve canlı biri ile görüşemiyorum. Telesekreter sürekli çalışma var diyip başından savıyor. Şikayet hattı da dahil olmak üzere.

TurkNet abonesi olmayan bir numaradan arayın ve abone numaranızı sadece müşteri temsilcisi ile paylaşın herhangi bir tuşlamaya dahil etmeyin. Bölgede saha dolabında yada santral de bir çalışma olduğunu düşünüyorum, yoksa TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinde böyle bir yazı ile karşılaşacağınızı sanmıyorum. En kısa sürede çözüme kavuşması dileğiyle :pray:

İlgi ve alakanız için , iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda çözülür.

1 Beğeni