21Haziran dan beri internet de sıkıntı var

21 Haziran dan beri internet ile ilgili sıkıntılar yaşıyorum önce kopmalar meydana geldi destek kaydı açtım sorun düzeltildi. Dün ise internet bir anda yavaşladı modeme 68 megabite kadar gelen hız önceden iyiyken bir anda 16 lara kadar düştü 3 kere hız testi yaptım 16-34 ve 56 megabit hız verdi. Tekrar destek kaydı açtım dünden beri sorun hala devam ediyor modem arayüzünden hat değerlerine baktım anladığım kadarı ile şuan kötü durumda üstüne fec ve crc hatası oluyor aşırı yüksek şekilde resimlerde de görüldüğü gibi sorunun düzeltilmesini acilen istiyorum 3 gündür internet yok gibi birşey teşekkürler

İlk resim modeme gelen hız fec ve crc nin yanındaki değerler her yenilediğimde değişiyor değerler sabit durmuyor!

1. Resim ise modemin hat değerleri sorun nedir

İnternetim komple gitti OİM cevap vermiyor burdan da yazılmıyor

Selamlar @seferulas1905, destek kaydınızı veya müşteri numaranızı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Türk Telekom bizde sıkıntı yok iç tesisat sıkıntısı demiş bu 3. Kez başıma geliyor daha önce 2 kez aynı şekilde iç tesisat sıkıntısı dendi eve gelen TurkNet saha ekibi sorunun benden kaynaklı olmadığını söylediler sonrasında Türk Telekom sorunu çözmüştü. Şimdi aynı şekilde yine iç tesisat deniyor destek kaydındaki temsilcide TurkNet saha ekibini yönlendirdi onların arayıp randevu almasını bekliyorum

Destek kaydı numarası : 64885832
Müşteri numarası : 19***

Kaydınıza ulaştım. Takip ediyorum.

1 Beğeni

Bugün de kimse aramadı randevu almadı saha ekibi ne zaman gelecek yarın bayram tatili başlıyor sanırım bayramdan sonraya kaldı internet hala düzensiz şekilde devam ediyor

Merhabalar İnternetdeki kopma devam ediyor 2 haftadır TurkNet saha ekibi randevu almasına rağmen adresime gelmiyor adresime gelmek bu kadar zor olmamalı araya bayram girdi anlayışla karşıladım fakat bayram tatili biteli 1 hafta oldu bizde çalışıyoruz her saat evde değiliz bugun saat 16:42 ye randevu aldılar diye izin aldım işimden evde bekledim ama kimse gelmedi yine internetim düzensiz şekilde bir iyi bir kötü ilerliyor ne zaman düzelecek lütfen artık bilgi verin yıllardır sizinle internete bağlanıyoruz ilk defa süreç böyle uzun sürdü ne yapacağımı şaşırdım

1 Beğeni

Selamlar @seferulas1905, adresinizin ziyaret edildiğini görüyorum. Problem devam ediyor mu?

Benlik bir durum olmadığını söylediler eve gelen ekip ölçümü yaptı inşallah bundan sonra sıkıntı olmaz internette teşekkürler

Sorun çözüldü.