2022 gigafiber takvimi

2022 yılında İstanbul bölgesinde hangi ilçelere gigafiber yatırımı yapılacak bunun bir takvimi var mı

Merhabalar, hayır böyle bir takvimimiz yok.

1 Beğeni

@EFG 2022 için planlar ne zaman belli olur? Hemen bitişik mahallemize GigaFiber gelecekti 2021 sonuna kadar. 2022 için belki bize de gelir diye umutla bekliyorum :smiling_face_with_tear:

Merhaba İstanbul çekmeköy de ileriye dönük bir planlama varmı çok yakınımız da bir yere tt dışında bir firma kendi alt yapısını çekmeye başladı farklı bir firma geldigin de TurkNet in gelmeme ihtimali oluyor mu

Sayın @EFG konu gözünüzden kaçmış olabilir. Bizi bilgilendirebilir misiniz?

Yukarıda böyle bir takvimimiz yok diye belirtmiş kendisi :slightly_smiling_face:

Eğer cevabınız bana ise, ben takvim sormadım. Belli bir takvim olmayabilir ama bu yıl hangi bölgelere ya da mahallelere yapı gideceğinin planını yaptıklarını düşünüyorum. Bu yüzden planlamaların belli olup olmadığını soruyorum.

Takvim belli değilse nereye geleceği de belli değildir muhtemelen demek istedim :slight_smile:

Takvim ne zaman geleceğini söyler, bu konuda 2021 yılı için bile zaman vermezler. Veremezler çünkü bir sorun çıkar birşey eksik olur. Ama altyapı ve müşteri kitlesi araştırması yaparak bölge belirleyebilirler. :upside_down_face:

1 Beğeni

Çok uzağa gitmeyelim. Örnek gösterelim.

Henüz belirlenmemiş sonuç olarak bilgi veremezler demek istedim :slight_smile:

1 Beğeni

oturduğum mahallenin tamamına 2021 yılı içerisinde gigafiber gelecekti güya :slight_smile:

Ya çıkarılmıştır ya da ertelenmiştir

1 Beğeni

durdurulmuş sanırım 7 aydır kutu takılmasını bekliyorum

Belediye engel çıkarmış olabilir hocam. Başkaları da bu altyapı gelmesin diye uğraşabiliyor.

o prosedürler geçildi belediyelik bişey yok şuan sadece kutu takılacak binada kablo mevcut zaten

O belli olmaz evine kablo gelip de belediye sonradan maraz çıkardığı için alamayan kişi gördüm ben.

O nasıl oluyo ya :slight_smile: oldu olacak bilgisayarı falan da söksünler

Merhaba,

İstanbul Kartal (Esntepe Mahallesi) bölgesine 2022 yılı için bir planlama mevcutmu acaba ?

Teşekkürler.

Belediye bu yapar şikayet edilirse gelir durdururlar.