2000 civarı daire olan yere istek

Bakalım istek yaptık. Protokol vs yazmışlar sitede anlamadım o detayı umarım dönerler. Çoğu kişi dünya paraya TT kullanıyor gigafiber gelse geçen çok olur. Altyapı fiber şu anda TT ve mecbur VDSL aldık 100mbit. Kısmet bakalım.

Turk.net için site vs fark etmiyor benim sitem 435 konut hemen yan 1150 onun yanı 600-700 yani sokaga bir bastan girip diğer basından çıksa 5-6000 konut basvurduk 3 ayı gecti ses yok :slight_smile: Kısmet meselesi gelip gelmeyeceği :slight_smile: Şehir semt neresi sizin.

Fatih Vatan Caddesi üzeri. Aynı sırada Kaymakamlık, İl Göç İdaresi, Emniyet Müdürlüğü vs var. Kendileri kaybeder :joy:

ben bahcesehirdeyim her yer site sokağım bir basından girse sonunda binlerce konut ama burda yer altı getirmesi lazım onuda pek yapmıyorlar sanırım havadan getiriyor turk.net agırlıklı maliyetsiz :slight_smile:

1 Beğeni

Bizim burada her blokta zaten TT’nin fiber kutusu var. Kazı vs ihtiyacı yok. Kapak açıp kablo sokacaklar, koca koca menholler her yer. Bakalım artık

o burdada varda telekoma menhollere kira ödemesi gerekiyor o durumda diğer iss lerin ve bunu yapmıyorlar :slight_smile: bende binada hem SOL hem telekom fiber var :slight_smile: ama hem fiyat hemde sikayet çok

Benimde çocukların odasında TT vdsl var, diğer yerlerde TurkNet :blush: TT’ye kızdım ayrı port aldım yoksa daha 6 ay var taahüt bitmesine. Hız da sıkıntı yok bizim buralarda alt yapı iyidir. Ama olmuşken gigafiber de olsun dedik. Bakalım

Bende superonline 1000 mbit ve Turk.net VDSL var. Vdsl dolabı binamın elektrik odasında :slight_smile: mesafem 29 m. Ama gigafiber için siteyide ikna ettim basvuru formunu doldurduk ama ses yok :slight_smile: