2 Haftadır berbat internet

2 haftadır berbat bir internetim var . Pardon var demeye bin şahit . Hiç bir işimi doğru düzgün yapamıyorum . Google’a girebiliyorken youtube’a giremiyorum . Youtube açılıyor sonra forum siteleri falan açılmıyor . Online oyuna girmeye çalışırken internet bağlantınız yok diyor ( youtube’da video izlememe rağmen ) yani internetim var da bana mı yok . İnternetim yok da ben youtube’a nasıl giriyorum hiç bişi anlamadım .
Arıza kaydı kapatıldığında Teknik Durum Bilgileri

Hat Fiziksel Durumu : AÇIK

Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK

NmsHızProfil : 102400/8192/V

Upload Çıkış Gücü : -11.9

Download Çıkış Gücü : 14.5

Upload Kapasite Hızı : 56689 kbps

Download Kapasite Hızı : 133788 kbps

Upload Mevcut Hızı : 8191 kbps

Download Mevcut Hızı : 102395 kbps

Upload Noise Margin : 31.0 dB

Upload Attenuation : 2.1 dB

Download Noise Margin : 16.6 dB

DownloadAttenuation : 4.1 dB

2 haftadır internet berbat . ve parasını da verecez . para falan umrumda değil de bu berbat interneti verip online işlemlerde borcunuz var yazısı çıkıyor ya o kahrediyor beni . herşeyiniz düzgün herşeyi hallettiniz utanmadan param nerde diyorsunuz bide. Bu gidişle tüketici haklarına şikayet edecem . Çünkü farkettim de bu sorunu yaşayan bi tek ben değilim . Sorun olabilir her iss’te sorun olabilir ama mesele o sorunla başa çıkabilmek . beceremiyorsanız yapmayın kardeşim bu işi . teknik destekteki adamın yazdığı şu : beyfendi türktelekomla ilgili bilmem ne sorunu varmış . yoğunluktan dolayıymış bilmem neymiş . kardeşim türktelekomdan kaynaklı sorun ne ? açıkla o zaman . ne sorun olsa türk telekom kaynaklı . he canım türk telekom kaynaklı.

teknik destekten umudu kestim bari biz bize yardımcı olalım yok mu bi bilen yardım edebilecek herhangi biri .

Ping ile beraber paket kaybı (loss) ve jitter (kararsızlık) değerlerinde artış varmı.