2 aylık internetsizlik

Evet 2 ay internetsiz kaldım. Millenicom’a yaptığım başvuruda tam olarak 12 saatte internet bağlandı. Bilmek istediğim konu ben neden 2 ay internetsiz kaldım. Bu süreçte neden mağdur oldum.

2 ayda TurkNet’in yapamadığını farklı bir firma nasıl 12 saatte yapıyor?

Yorumsuz!

Cevabı aslında TurkNet 'te ama sanırım artık müşteriye doymuş durumdalar.

Önceki konularınızı okudum biz TT fiberinden şuanlık hizmet veremiyoruz bu yüzden kullanamadınız.

1 Beğeni

Evet öğrendim 2 ay beklettikten sonra söyledir. Madem hizmet sunmuyorsunuz neden 2 ay beni bekletip bunun sonucunda iptal edicez dedikten sonra başka bir hanımefendi beni arayıp 2 3 ay daha bekleyin altyapınız sorunlu Türk telekom ile görüşüyorum diyor. İnsanları mağdur etmekten başka ne işe yarar bu durum.

Başvurmadan önce foruma gelip sorsaydınız TT fiberinden hizmet verilelemeyeceğini biz size söylerdik.

Evet TurkNet başvuru şartı foruma sormak. Bu bilgiyi başvuruyu yaparken müşteri hizmetlerinin söylemesi lazım. Ama orası bilgisiz insanlar ordusu. 3 kuruş prim alacam diye her türlü yalanı söylüyorlar. Başvuru yaparken hattımın vdsl olduğunu söyleyip, Vdsl modem almamı söyledikleri gibi.

Bu konuyu iletirseniz iyi olur başka insanlar mağdur olmasın. Yoksa bu durumdan Türknetin bir kârımı mı var?

Hayır, düşündüğünüz gibi bir kâr amacı yok.

Bu durumun düzeltilmesi lazım, teşekkürler iyi akşamlar

1 Beğeni