2 Aydır aktif olmayan GigaFiber kutusu

Merhabalar, bölgeniz özelinde izinler sürecinde bir sorun yaşandığı için hizmetimizi gecikmeli olarak vermek durumunda kalıyoruz. Tüm planlama ekiplerimiz çalışmalarını devam ettiriyor. Kısa süre içerisinde hizmetimizi bölgenizde aktif hale getirmeye çalışacağız.

1 Beğeni

Peki tarih verebilme şansınız var mı acaba?

çobançeşmedeyim bizimkide aktif olmadı

2 Beğeni

Peki bahçelievler Çobançeşme ne durumda alperenatici bir bilgin var mı

1 Beğeni

O halde Bahçelievler Cumhuriyet Mah. Çalışmalarıda uzar o halde, Hala başlamadılar kablo çekmeye bildiğim kadarıyla. Haberi olan var mı.

Anlık olarak sokağıma ana hattın çekildiğini gördüm. Ne zaman aktif olacağı sorusuna ise 2 ay diye cevap verdiler. Sanırsam gerçekten de yıl sonuna uzayacak gibi gözüküyor. Neden GigaFiber’e kavuşmak bu kadar zor ki?

Merak ettiğim diğer şey ise anahat neden bu kadar süre geçtikten sonra yeni çekiliyor? Yani bina üstündeki kablolar çekildi, kutular bağlandı ama anahat daha yapılmadı öyle mi?

1 Beğeni

Hayır, net olarak bir süre bilgisi veremiyoruz :frowning:

1 Beğeni

Bölge özelinde izinler alınması durumunda işlemlerimiz daha hızlı şekilde ilerleyecektir. Biraz sabır :slight_smile:

1 Beğeni

Sürecin bu kadar uzaması gerçekten hayal kırıcı. Yani heyecanla beklediğim ve sonunda geliyor dediğim internet hızı sürekli erteleniyor ve gerçekten ümidim azalıyor.

Ümidiniz ve heyecanınız TurkNet tarafından asla kırılmasın. Biz sizin için olmaz denilenleri oldurmaya çalışıyoruz. Er yada geç hizmetimizi aktif hale getireceğiz.

1 Beğeni

Pekala size güveniyorum. Cevaplarınız için gerçekten teşekkür ederim.

Anlayışınız için ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni

Halen daha beklemedeyiz ve herhangi bir adım atılmış değil. Bir sorgulama yapar mısınız rica etsem?

Merhabalar, Haziran itibariyle aktivasyonun tamamlanması bekleniyor.

2 Beğeni

merhaba aktif oldu mu olduysa nerden haber aldın olmadıysa işini nasıl hallettin

Haziran bitmek üzere ve halen daha aktif edilmiş değil. Ne kadar daha uzayacak bu işlem? 1 ay, 2 ay? Düzgünce bir tarih verin bu yıl sonuna kadar uzayacak diye söyleyin de umutlanıp beklemek zorunda kalmayalım. Gerçekten hayal kırıklığına uğradım. O kadar ümitlenip bu ay olacak diye bekledim ve sonuç yine hüsran yine hüsran.

Hayır halen daha aktif olmadı.

Aynen hocam . Bende büyük hayal kırıklığına uğradım boşu boşuna heves yaptık hevesimiz kursağımızda kaldı. Ezbere cevaplarla olmaz bu iş

2 Beğeni

Anlık olarak altyapım aktif olmuş durumda. Darısı hepinizin başına arkadaşlar

1 Beğeni