16mbps paket aldım ama 10mbps gözüküyor

Merhabalar. Ben 300 liraya 16mbps paketi satın aldım. Ama en fazla 10mbps download alıyorum. Önceden TürkTelekom da 16mbps - 5mbps alıyordum. Şuan da 10mbps - 0.30mbps alıyorum. 300 liraya bu paketi almak doğru değilmiş galiba. Umarım sorunu çözersiniz. (Müşteri no: 3587632)

Selamlar @Ardakrmz, rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekledikten sonra modem ara yüzünden hat değerlerinize ulaşıp ekran görüntüsünü buradan paylaşır mısınız?

Ne zaman sorun çözülür?

alt yapı sorgulama altaki kare kutuyu resim çekip atar mısın.

Ekran görüntüsü 2023-11-16 143917

Kusura bakmayın da ne zaman düzelicek?

Paylaştığınız sonuçlarda da göründüğü gibi adresinizde alabileceğiniz maksimum hız şu anki mevcut hızınızdır. Paketlerimiz 16-35-50-75-100-1000 olarak ilerlediği için 16 mbps tanımlanıyor. 10 mbps’lik bir paketimiz bulunmuyor. VDSL portu boş göründüğü için geçiş yaparsanız hızınız 27 mbps’e kadar olarak güncellenebilir. Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısı üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Ben önceden TürkTelekom kullanıyordum orda 16mbps alıyordum. Şimdi niye 10mbps alıyorum?

TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden hız düşük talebinizi iletir iseniz kontrol edilip gerekli aksiyonlar alınır.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.