100 mbps bağlantım 25 mbps'a düştü

Modeme gelen rate önceden 99999’du ama 2-3 gündür 26879 geliyor.
Neden böyle birşey oldu 100 mbps sıkıntısız kullanabiliyordum.

Destek kayıt numarası: 62908157

2 Beğeni

Hat zayıflama yükselmiş. Snr düşmüş hattınız da bir sorun var. Bina içi de olabilir dışında da olabilir geçmiş olsun

Türk Telekom’dan arkadaş geldi ve sıkıntı olmadığını söyledi. İç tesisatlardan olabilir dedi ama hiç öyle olduğunu sanmıyorum açıkçası. 2 yıldır sabit sıkıntısız 100 mbps alıyorken Türk Telekom geldikten sonra aldığım 25 mbpsden de oldum. Şuan 20 mbps atanmış durumda. Statik ip aldığımda hattım 97mbpsden 99a çıkmıştı belki statik ip aboneliğini iptal edip geri abone olursam yükselir dedim ama ayda bir kere değişiklik yapılabiliyormuş. Şu durumda hem internetim hep statik ip hizmetinden oldum. Superonline’da 100 mbps daha ucuz geçmeyi düşünmüyor da değilim açıkçası.

1 Beğeni

Hocam sizi çok iyi anlıyorum. Eğer Sol ün fiber alt yapısı yok ise çok bir şey değişmez. Aynı kablo ile geliyor internet. Fakat dediğim gibi kablosal bir sorun var

Neden bilmiyorum ama apartmandaki şalterleri indirip kaldırınca sıkıntı düzeldi.

Hayırlı olsun. Çok tuhaf hat zayıflaması çok yüksekti. Yeni hat değerlerini atar mısınız merak ettim

1 Beğeni