100 Mbit Paket Kaldırıldı mı?

Protesto edin kullanmayın :sunglasses:

3 Beğeni

Hepsi aynı internetten vazgeçmen gerek :slight_smile:
Yokmu aramızda bir babayiğit acsın bir firma :)))

1 Beğeni

Siz gene iyi hız alıyorsunuz hocam teknik bilgilerde benim de hızım 98 gözüküyor fakat 13 mbps hız alıyorum :smiley:

Eğer size 98 mbps veriyorlar ve 13 mbps alıyorsan modemin adsl dir onu vdsl olarak kurarsan 98 i alırsın :slight_smile:

VDSL olarak seçince modeme sinyal gelmiyor dsl ışığı sabitlenmiyor.

Modemin de sorun var o zaman sana tavsiyem ya modemini yenile yada 13 mbps kabul et paketini 16 mbps indir fazla para ödeme

Böyle giderse turknetten çıkacağım yol öyle gözüküyor şuan

Modem de sorun olduğunu düşünmüyorum bu turknetin sorunu VDSL porta bağlamadıkları için adsl hız alıyorum.

Hocam şimdi konu sahibi kızıcak bize haklı olarak konusunu dağıtıyoruz ama adsl kurumunda olan birinin 90 mbps hız aldığını gördün mü? 16 mbps den sonra ki bütün portlar zaten vdsl dir. Burda TurkNet in sucu yok bütün suç modem de :slight_smile: tek yapman gereken modemini yenilemen bana güven

Bunu da yazmadan duramıcam :slight_smile: sen köy yolunda ferrari ile gezmek istiyorsun :slight_smile:

Adsl kurulumda ben de biliyorum 90 mbps hız alamayacağımı bu yüzden zaten bu kadar üstünde duruyorum.Ayrıca TurkNet bana neden o zaman yanlış porttan hizmet aldığınız görünmektedir diye bir dönüş yaptı?