10 günde yaşadiklarim

Önce TurkNet 'e başvuru yaptım belgeri falan yolladım. Sonra bana onay mesajı geldi 2-6 iş günü içerisinde aktivasyon tamamlanacam diye. Aradan tam 20 gün geçti anca ekipler geldi ve aktivasyonu tamamladı. Daha sonra 24 saatten fazla bekledim anca internet geldi. Geldiği günden beridir sürekli internet kopmaları gidip gidip gelmeler yaşadım. İnternetin ilk geldiği gün olan 10 Ekimde arıza kaydı oluşturdum. Hatta bir kişinin yardımı sayesinde beni kendileri aradı internetinizde sorun var kopma var ilgileneceğiz dediler. Ama sorunlar düzelmedi 5-6 dakika giden internet 1 saat 2 saat sonrasında bir gece boyu gitmeye başladı. Facebooktan Twitterden İnstagramdan TurkNet Online İşlem Merkezi den heryerden defalacarca mesaj yazdım ama sorun artarak devam etti. Sonrasında çok azda olsa belirli zamanlarda olan internetimi hızın 3mbps ye düşürülmesiyle hiçbir şekilde kullanamadım. Sonra olarak 2 gün olacak ve internetim tamamıyla yok. Açılan arıza kaydı sorun çözülmeden hatta arızaya bakılmadan kapanmış. 10 gün içerisinde bu kadar şey yaşadım sorun yaşadım ama Turknetten hiçbir şekilde yardım alamadım. En son aradım konuştum bana bizim yapabileceğimiz bir sey yok dendi. Bende o zaman neden bu işi yapıyorsunuz bende iptal ettirim dedim bana direkt olarak şu şu belgeleri yollayın iptal edelim dendi. Madem müşterileri bu kadar değersiz bu kadar önemsiz o zaman Turknette kalmanın bir anlamı yok. Yarın Turk Telekoma geçiş için işlemleri başlatsam daha iyi olmaz mı. Bu arada bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Sizin durumunuz ile @EFG bey ilgileniyordu en son.

Saolsun. İlgileneceğini söyledi ama malesef sonuç olmuyor. TurkNet 'i aradım yine çözüm olmadı. Hâlâ internetim yok geleceğinide artım pek sanmıyorum