10 Aylık Kampanyaya Katıldığımdan Nasıl Emin Olabilirim?

10 Ay Sabit Fiyat Kampanyası’na tıkladığımda şöyle bir adres çıkıyor. Çalışıyor mu bu adres ? Online İşlemler - TurkNet

Edit edit

O menüden katılıp 3 ay taksitle ödeyebiliyorsunuz. Daha sonra yukarıdaki örneklerdeki gibi aktif plan olarak görünecek.

Turknetden sürekli SMS ve mail geliyor. 10 binlerce kişi 10 aylık sabit fiyat kampanyasına katılınız diye SMS veya maile tıklandığında TurkNet online işlemlere yönlendirme oluyor. Fakat menülerde taksitli kampanyaya katılım diye bir menü gelmiyor. Daha önce MH mi aradım forumda yazdım bilgisayardan giriniz menü gelecek dendi. Bilgisayardan TurkNet OİM giriş yaptığımda yine bütün bölümleri inceledim 10 ay taksit kampanya menüsü yok. Oğlumda TurkNet kullanıcısı OİM de kampanya katıl menüsü ana ekranda oğluma görünüyor. Az önce TurkNet MH mi aradım yetkili bana 0 212 7034371 numarayı verdi. Numaradan sorun çözülecektir dedi. Numarayı aradım TurkNet MH robot beni yönlendiriyor. Ancak ne hikmetse 10 ay sabit fiyat ödeme menüsüne ulaşamadım. Sonuç kullanıcılar artık turknetden başka İSS kaçmaya başlayacak. Bu kadar zormu arayınız müşteri yi onayını alın işlem tamam. Ben yoruldum artık.@alperenatici

Merhaba, @durakb özelden abone numaranızı alabilir miyim, daha önce verdiği biliyorum. Tekrardan ileteceğim.

Bu zamlardan etkilenmeyecek kesime hep 1 Nisan 1 Mayıs denildi ancak ben Temmuz ayında bağlattım, bana da zamdan etkilenmeyeceksiniz SMS’i gelmişti zamdan etkilenip etkilenmeyeceğimi anlayamadım 2 farklı durum söz konusu yardımcı olabilir misiniz acaba?

1 Beğeni

Vakıfbank world karta taksit olmuyor… Sebebi nedir ?

1 Beğeni

Merhabalar, 1 Mart - 1 Mayıs tarihleri arasında abonelik başlatan müşterilerimiz direkt olarak fiyat güncellemesinden etkilenmiyor. 1 Mayıs - 20 Temmuz arası gelen kullanıcılara ise fiyat güncellemesinden etkilenmemesi adına aynı oranda indirim tanımlanıyor :raising_hand_man:

1 Beğeni

Merhabalar, Akbank, Garanti, İş Bankası ve Yapı Kredi bankaları 3 taksit ile ödemeyi destekliyor. Diğer bankaların taksit imkanları için direkt olarak banka ile görüşmeniz gerekiyor :raising_hand_man: