10 ay sabit fiyat

Merhaba arkadaşlar,

TurkNet 3 taksitle ödeme diye birşey getirmiş fakat gelin görün ki Vakıfbank world karta taksit yok ? Sebep nedir ?

Her türlü TurkNet mağdur ediyor insanları

1 Beğeni

O banka ile anlaşma yapmamışlar demekki bankkart ta vardı diye hatırlıyorum.

Merhaba Ali,
TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinden abonelerimiz Akbank, Garanti, İş Bankası ve Yapı Kredi bankasına ait kredi kartları ile 3 taksitle diğer bankaların kredi kartlarında ise sadece peşin ödeme yapılabilmektedir. Vakıfbank kredi kartında maalesef sadece peşin ödeme yapılabiliyor.

2 Beğeni

Ne TurkNet mobilden nede bilgisayardan bütün browserler üzerinden 10

ay taksit kampanyası gelmiyor. MH ni aradım. OİM den destek kaydıoluşturdum. Sorun hala çözülmedi. Buradaki forumdaki arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştılar. Arkadaşlar soruyor gifafiber mi kullanıyorsunuz diye. Ben 6 yıllık TurkNet kullanıcısıyım. Turktelekom altyapısından fiber 100 Yalın kullanıyorum. Şu an faturam 169,90 lira SMS geldi. Sorun acil çözülmezse haftaiçi netspeed e geçip aynı tarifeye 124 lira ödeyeceğim

Peki nerede bunun bize sağladığı avantaj ? Yani bir iş yapıyonuz onu da doğru dürüst yapın… Biz yaptık demek ile olmuyormuş demekki… Yani her türlü bu fiyat artışı muhabbetinin ellle tutulur bir yani yok…

Merhabalar, size özel mesaj üzerinden yardımcı oluyorum :raising_hand_man:

Ali Bey merhabalar, birçok konuya aynı mesajı iletmişsiniz. Bir tanesine dönüş sağladım :wave: