10 Ay Sabit Fiyat Garantisi Sorunu

Herkese merhaba. 15 Ağustos günü sabit fiyat garantisinden faydalanıp 5 ay taksitlendirdim. Toplam bedel 1399 tl aşağıya ödeme bildirimleriyle alakalı fotoğrafları ekleyeceğim. O gün hem normal faturayı, hem de sabit fiyat faturasını ödedim. Bugün kesilen faturada yine 1399 tl bir bedel çıktığını gördüm TurkNet Online İşlem Merkezi’de. Bir problem söz konusu. Bu süreçte statik ip hizmeti satın aldım. Acaba onunla mı alakalı bilmiyorum. @alperenatici bey bir sorun teşkil etmeyeceğini söylemişti. Konu başlığı olarak fatura ile alakalı bir şey bulamadım. Destek kaydı oluşturdum, gerekli bilgi ve belgeleri oraya da ekledim. Sürecin hızlanması adına yetkili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Destek No: 56012878

Selamlar @Alas, konuyu ve kaydınızı inceledim. Arka planda inceleme sağlandıktan sonra aranarak tarafınıza bilgi aktarılacak :raised_hand:

Merhaba tekrar. Belirttiğiniz gibi geri dönüş sağladılar arayarak. Tahmin ettiğim gibi sistemsel bir sorun olduğu iletildi. Yardımlarınız için çok teşekkürler Alperen Bey :pray: Konu kapatılabilir

Sorunun çözülmesine sevindim, rica ederim. Keyifli kullanımlar :heart_hands: