1 haftadır internetim aşırı yavaş

teknik destek gelmedi sorunum hala aynı ayın 7 sinde 35 mb hız alıyordum ayın 11 in de 7mb - 1 mb alıyorum ve hiç bi şekilde gelen giden olmadı nasıl çözülcek Destek kayıtlarınada kopyala yapıştır cevaplar kaç 48 saat oldu

Hat değerlerinizi atar mısınız?

Modemden atar mısınız ?

birşey daha sorucam sorabilirmiyim ? alo böyle bir bildirim geldi online işlemlerden nedir bu tam olarak bir şey anlayamadım

İnternet sekmesine gelip orayı atın.

ssss

dediğiniz gibi attım birden boyle oldu ve sürekli kopmalar oluyor anlayamadım nedenini destek kaydımda var

Modem zayıflama oranını göstermediği için bir şey diyemem destek kayıtlarınızda hat değerlerine benzer bir şey varsa paylaşır mısınız ?

dopsya Bu hızı alıyordum başta

Hat değerleride burada pek içi açıcı gözükmüyor modeminizi ankastreye bağlayarak ölçüm yapabilirsiniz sorunun sizde olup olmadığını tespit etmek için.

bina girişindekinimi diyorsunuz

Evet bina girişindeki ankastre

bide birşşey sorucam yukarıda attığım destek kaydı ma gelen mesajla ilgili nedemek istiyor onu söyleyebilirmisiniz

Turk Telekom tarafına iş emri açılmış arıza tespiti yapılması için.

anladım teşekkürler faket aşağısı karman çorman elektirikçiyim ama gelen görevlliler ankastreye çakmak yerine kesip birbirine bağladıkları için anlaşılmıyor malesef