1 Haftadır İnanılmaz Düşük Hız Alıyorum

Hayır,splitter veya eski bir kablo yok zaten bununla ilgili olsa bir anda çıkmazdı diye düşünüyorum bu sorun.

Anladım peki bu işlem ne kadar sürüyor,destek kaydı oluşturduktan sonra benim ekstra olarak bir şey yapmam lazım mi ve ayrıca aradaki 10tl farkı ödersem ne kadar hız alabilirim acaba? Cevaplarsanız çok sevinirim.

TurkNet size 75 mpbs max. Hız vereceğini yazıyor ama bundan emin olmak için googleye extranet altyapı sorgulama yazıp o siteden kendi dairenize alt yapı sorgulaması yapıp çıkan sonucu ss atar mısınız

Ben size yardımcı olacağım merak etmeyin
Size destek olmak için buradayız

Cevap sınırınız nedeni ile özelden size gerekli bilgileri verdim. Söylediğim işlemleri yapın ve gelişmelerden beni bu konu altında haberdar edin. Iyi geceler dilerim

Teşekkür ederim şuan altyapı sorgulamada genel olarak bir sıkıntı var sanırım çünkü hem kendim hem de bir kaç arkadaşıma denettirdim hata veriyor farklı sitelerde bile,sizede iyi geceler.

1 Beğeni

Evet şu anda genel bir sorun var düzelince extranetten de sorgulama SS i alıp size yazdığım metini kopyala yapıştır yaparak destek kaydı acabilirsiniz. Daha sonrasında süreç ilerleyişine göre bilgi verirsiniz. Iyi geceler dilerim