1 Aydır internetin bağlanmasını bekliyorummm

15 eylül 2020 tarihinde TurkNet aboneliği için başvuruda bulundum o gün bugündür 1 aydır bekliyorum müşteri hizmetlerini arıyorum 3 gün bekle 5 gün bekle derken 1 ay oldu hiçbir açıklama yapılmadan sadece bekle deniyor bu gidişle 2-3 ay sonra anca bağlatacam herhalde keyifleri yeterse bıktım artık işimiz gücümüz var TurkNet bağlatan pişman olur.

Merhaba, aradığınızda size tam olarak ne söylüyorlar?

Destek talebi oluşturuyorum deniyor başka bir açıklama yok en son bıktım geçen hafta türk telekoma gittim bilgi almak için seni bulunduğun yerde boşta port yok ya iptal ettir yada biz yeni port ekleyene kadar(aylarca) bekle denildi üstünden 2 gün geçti TurkNet beni aradı kurulum ekibi randevusu için geçen hafta pazartesi evime gelindi gelen elemean burda bağlantı yapılmamış diyerek gitti geri aradım türkneti madem bağlantı yapılmamış neden adamı yolladınız diye bizim türk telekomdan haberimiz yok biz onlara yasal süre verdik o sürede takmaları gerekiyordu o yüzden yolladık ama takmamışla kayıt oluşturuyoruz denildi ne zaman arasam kayıt oluşturuluyor sonrasında ben arayana kadar hiçbir dönüş yok beklemeten bıktım usandım artık ne zaman ararsam arayayım anca kayıt oluşturuyoruz deniyor açıklama filan yok bildiğin oylama amaçlı geçiştiriliyor.

Port olmaması durumunda yapılacak çok bir şey Yok maalesef. Btk ve cimer uzeinden port talep ettiğinizi belirtin