1 ay bedava i̇nternet veri̇lmedi̇!

Arkadaşını Getir kampanyasından yararlanmak için arkadaşım benim davet kodumla üyeliğini başlattı. Üyeliği başlatırken kredi kartı bilgilerini zorunlu istemesine ve otomatik ödeme talimatı başlamasına rağmen fatura kredi kartından tahsil edilmemiş ve son ödeme tarihi 15/10/2020 olduğundan gecikmeye düşmüş. TurkNet fatura bilgisini SMS ya da e-posta ile göndermezken, kampanyadan yararlanamayacağım bilgisini her iki kanaldan da ivedilikle gönderdi. Kayıt olurken bilgilerini paylaştığım kredi kartımla otomatik ödenmesi gerektiğini düşündüğüm faturanın, TurkNet tarafından ücretin çekilmemesi sonucu yaşadığım mağduriyetin en kısa sürede çözülmesi ve hem bana hem de arkadaşıma, 1 ay bedava kullanım hakkının tanımlanmasını talep ediyorum. Aksi durumda üyeliğimi sonlandırıp konuyu da THH’ye taşıyacağımı bildirmek istiyorum.

1 Beğeni

2 nizinde faturası ödediği bi ay olunca o bedava olacak online sistemde arkadaşını yerinde ismi yazıyorsa olur

1 Beğeni

İptal etmişler ama 1 aylık bedava kullanımı mesaj geldi faturayı ödemediğimiz için, otomatik talimat olmasına rağmen bilerek faturayı ödememiş TurkNet, düzenbazlık yapıyorlar.

1 Beğeni

Ellede ödeye bilirdi . Mesaj geliyor bana otomatik yapmıyorum ben sorun çıkar diye

1 Beğeni

Otomatik talimat hizmeti veriyorlarsa o zaman söylemeyecekler ‘otomatik talimat vermek ister misiniz’ diye. Diğer faturalar son gün direk ödenirken ne hikmetse TurkNet faturası ödenmemiş burdan anlayın yani 1 aylık bedava interneti vermemek için nasıl kıvırdıklarını.

1 Beğeni

Otomatik ödeme talimatı verirken Kredi kartından provizyon için küçük bir meblağ çekildi mi? Başvuru esnasında kontrol eder misin?

2 Beğeni

Evet çekilmiş. 21.10.2020 de ödenmiş otomatik olarak, benim faturam da son ödeme tarihi 21 Ekim idi. Son ödeme tarihi 15.10.2020 olup 21 Ekimde faturayı ödemeleri ayrı bir trajikomik.

Faturanızın son ödeme tarihi 21 ise banka hesabı üzerinden ödeme son gün yapılır… Kredi kartı üzerinden ise talimat fatura çıktığı gün ödenir.

Arkadaşımın son ödeme tarihi 15 Ekim ama ödememiş TurkNet faturayı şimdi ne yapmam gerekiyor gitti mi yani bedava hakkım?

Maalesef arkadaşınız destek kaydı açıp durumu iletsin. Çünkü bu hak kaybetme olayı tek taraflı değil.

1 Beğeni