02162050481 Dolandırıcı

Türk Telekom dan aradıklarını söyleyip ismimle hitap ederek TurkNet kullandığımı ve istersem internet hattımın 6. porttan 1.porta alınıp 35 mbps olan internetimi 100mbps e çıkarabileceklerini söyledi. Bende altyapım desteklemiyor nasıl vereceksiniz 100 mbps i diyince yüzüme kapattı telefonu. Umarım TurkNet yasal bir süreç başlatır. Bilgilerimizi nerden aldıklarının cidden bulunması lazım.

1 Beğeni

İlgili birimler konunun takipçisi ve bu numara da birimlere iletilmiştir…

1 Beğeni

107 kişi şikayet yazmış. Herkez farklı şikayet aynı numara. Kaç tane daha var bilinmiyor.

Günde 1 yada 2 yerden arıyorlar. Her arayan numarayı engelliyorum. Sanki tek derdimiz onların vereceği 16 mbit hızmış gibi. Diyorum ki hanımefendi ben TurkNet 100 fiber kullanıyorum daha üstünü zaten veremezsiniz. Cevap olarak bizim 16 mbitimiz onların internetinden daha iyi. Bu arada ben CCNA’im.

1 Beğeni

902129200438 bugün yine aynı konudan bahseden bu numara aradı ve yine aynı şekilde sıkışınca telefonu kapattı bu numaranında şikayet edilmesi lazım

1 Beğeni

Eskınden mesaj gelıyordu Görüp sılıyorduk Kanun çıktı bunlardan kurtulduk dıye sevındık Tam tersı daha kötü oldu Şımdı mesaj atıyorlar hem abuk subuk süreklı arıyorlar saçma sapan numaralarla Şımdıye kadar 100’den fazla numara engellemıstırım