Zyxell modemi̇m

Lütfen bir yetkili,bir iş bilen,anlayan,yapan,çözen yok mu kardeşim!!
Şu zyxell VMG8623-T50B modemin wifi sorununu çözmemize yardım etsin.bu nedir böyle kardeşim abone olduk olalı bir türlü çözemedik.Sıfır modem aldım olmadı. Gönderdim yenisini istedim yine olmadı.Servise gönderdim problem yok modem de diye geri gönderdiler ama hala wifi kopuyor. Bu arada malikanede oturmuyorum bildiğin düz standart 3+1 ev yaaa,yatak odası ve yanındaki odada wifi hep kopuyor.Karşı komşumun interneti çekiyor hiçbir sıkıntı olmadan kesilmeden çatır çatır çekiyor benimde koptukça kopuyor.400 tl verdiğim modem böyle bir evde çekmeyecekse napayım ben bu modemi de internetini de. Valla sabrım taşıyor artık.Bekledik durduk hat otursun o olsum bu olsun iade süresini de geçirdik napıcaz böyle bilmiyorum kaldık böyle…

1 Beğeni

Modem arayüz ayarlarında WiFi ayar sekmesini paylaşabilir misiniz? Bu sıkıntıyı yaşayan bir kaç arkadaşla arayüz üzerinden bir ayarı kapatarak çözüme ulaşmıştık ancak kapattığımız şeyin yanında hiçbir şey yazmıyordu bu nedenle toggle’ın nerede olduğunu hatırlayamıyorum. Belki Update geldiyse düzeltilmiştir bilmiyorum.

5Ghz ağı kullanırken kopma yaşıyorsanız da otomatik kanal seçimini kapatıp 36-44 kanallarından birini statik ayarlayınız.

Üstadım birçok sekme var hepsini tek tek açıp çekip mi atayım nasıl olacak o iş

WIFI ile alakalı alanları atmanız yeterli. Pcde olamadığım için teamviewer bağlantısı yapamıyorum şu an

1 Beğeni

Yükledim kanalların yoğunluğunun en az olan kanalları kullandım yok yine olmadı çok farklı bi durum var aklım ermiyor bir türlü.Yan komşumla modemlerimiz nerdeyse sırt sırta duruyor ikimizinde salonu işte.Onun wifi çatır çatır benim dert yandığım odalarımda çekiyor.Daha uzak,arada duvarda var ama daha verimli.Ha ne kullanıyor dersen superonline kullanıyor onun modemi işte.