Zyxel wmg t50b modem wifi sorunu

Merhaba modemi alalı 1 gün oldu sorunlar hemen baş verdi ethernet kablosu ile bağladığım PC düzgün internete girerken wifi ile bağlandıkları sınırlı diyor ve girmiyor yardımcı olabilecek varmı?telefonlarda girmiyor.

Modemi reset tuşuna basarak fabrika ayarlarına döndürün. Türknetin verdiği Kullanıcı adı ve şifreniz ile tekrar modem kurulumu yapın. Modem kurulumu yaparken herhangi bir başka ayar ile oynamayın. Sadece kullanıcı adı ve şifre yazın. Bakalım düzelecek mi.

ya dostum şu forumda bile ufacık araştırsanız en son yazdıklarımı göreceksiniz. Sıkıntılı modem olduğunu söyledim defalarca. O modemin daha yolu çok. Hakkettiği yazılımı bir an önce yapmalılar. Sana kolay gelsin :slight_smile:

Hiç sorma iade edicem böyle giderse ev resmen ilk çağa döndü internet yok​:grinning::grinning:

Hiç bir sorunu yok hem 2,4ghz hem de 5ghz de sorunsuz bağlanıyorum. siz önce mobil cihazınızın ağ ayarlarını sıfırlayın. Düzelme olmaz ise modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapın.

peki o zaman söyleyin modem açılış süresi ne kadar sürüyor ? Bandlar ayrıyken 5g bandının gözükmesi ve bağlanması ne kadar sürüyor ? Bandlar birleşikken geçişleri otomatik kusursuz yapıyor mu ? Aylık kullanımda kaç kere kopuyor ? Her şey normalken bazı cihazlarda hem hız sorunu hem de bağlantı sorunu oluyor mu ? Bunların hepsi sıkıntısızsa çok şanslısınız. 100 kişi içindeki 15 kişiden birisiniz. İyi kullanımlar :slight_smile:

Şuanda pcnin wifisinde hata veriyor 5 dk bir gir çık yapıyorum düzeliyor ama yine aynı bunun için önerin varmi

Sorun yaşamayan arkadaşın @ModeratriX bir tavsiyesi olur belki. Benim bu kounuda fikrim yok :slight_smile:

1 Beğeni

Servise gönderdim modemi hiçbirşeyi yok .Bağlantıyla ilgili problem var da onu da gel TurkNet 'e anlat bakalım sürekli son şu kadar saat bağlantınız vardı diyip duruyorlar.

Neye giriş çıkış yapınca düzeliyor?