ZyXEL VMG8623-T50B - Görüş, İstek, Öneri

5ghz ismini üç karakter yapıp dener misin? Örneğin 123 yapıp

Keenetic in orada gösterdiği snr değeri bana sorarsanız gerçek değil. Teknik olarak bu mümkün değil. Kaldı ki 500 TL lik bir cihazın yapacağı iş değil

Ayrı bir başlık altında konu oluşturun daha iyi olur.

oluşturdum teşekkürler fakat cevap gelmedi.

1 Beğeni

1 snr değeri ile hattın bağlı kalması mümkün mü peki?

Evet hattınız stabil ise hiç bir sorun olmaz.

Gigabit portlu yeni model çıktı gözünüz aydın Keenetic Hero Dsl (KN-2410) yakın zamanda e-ticaret sitelerinde satışa başlayacaktır.

2 Beğeni

Eşdeğeri TP link vr 2100 sanırım. İnşallah fiyatını abartmazlar

Şuan ki güncel ve global sürüm hangisi şuan kullandığım V5.50(ABPM.4)F0 firmware sürümü

kullandığınız güncel

Abpm.6 sürümünü bulunda yararlanalim beyler bu ay çıkacaktı

1. Sürüm çıkarsa buraya Atarmisiniz

Bir süre önce telnet üzerinden işlem yapıp global versiyonu kurmuştum modeme o zamandan beri yeni çıkan normal firmwareleri yüklemeye çalıştığımda “Resim yükleme başarısız” hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim telnet üzerinden yaptıklarımı geri alıp da denedim ama olmadı yine de aynı problemi yaşadım.

Artik 3625 yollanıyor galiba oyle yaziyor

Keenetic varken zyxel boş bundan sonra keenetic verir umarım TurkNet bey

1 Beğeni

Bence f/p ürün fiyati 380₺ bandında böyle donanıma sahip olan modem piyasa da çok az belki de yok

1 Beğeni

Donanım iyi, yazılım kötü maalesef.
Yazılım tarafında eksik çok.

1 Beğeni

Alınacak modem değil. Birçok şey eksik yazılımsal yönünü geçtim donanımsalda eksik.
Modem alacaksanız öncelikle 5Ghz bandında 1Gbit Destekleyecek. Desteklemese ne olur ileride bu hızı görebilmek için ya mesh yapacaksın yada modemi köşeye ayıracaksın.
Voip desteği iyi ama tek başına anlam teşkil etmiyor.

Bence Alınabilir bir modem tekrar söylüyorum fiyatına göre f/p ürün size kalsa keenetic extra dsl alınmaz 5ghz 1gbit desteklemiyor diye zaten 1gbit bağlantı olsa 350-450₺ lik modem neden alasın

2 Beğeni

dediğiniz modemde bırakın kablosuzu eth de bile gigiabit port yok. Voip i söylemiyorum bile.