Zyxel vmg8623 firmware

merhaba modeme firmware sürümü yükledim ama sorun yaşadım eski sürüme geçmek için eski sürümü yüklemeye çalıştım ama yüklemiyor internet ışığı kırmızı yanıyor ip alamıyorum ne yapmam gerek

lütfen yardım modem ip almıyor

yaptım v5.50 abpm4 sürümüne yüklemiştim global sürüme yani sorun çıkarttı telnetten ayarları yapmıştım eski 3 sürümüne geçmek istedim ama geçmiyor kurulumu yapıyorum modem internet ışığı kırmızıyı yanıyor

Hocam ben 15 dakika önce aynı modemin aynı firmware sürümlüsünü aynı sebeplerden dolayı iade ettim. Farklı bir modem istedim TurkNet tarafından. Bana modem V550ABPM3b2 sürümü (yani son sürüm) kurulu gelmişti zaten. Kesinlikle 11 günlük kullanımında IP falan alamadım. Baştan defalarca kurdum. Defalarca destek kaydı açtım ne yaptıysam nafile. TurkNet de bir sorun göremeyip bana sürekli ‘‘modeminizi fabrika ayarlarına çeviirp baştan kurunca internet hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz’’ şeklinde açıklamalar yapıp bütün destek kayıtlarını sonlandırdı. TurkNet’e de kızamıyorum çünkü Teknik Bilgiler kısmında gerçekten de hizmetimin modemle buluştuğu görülüyor fakat bir türlü IP alamıyordu modem. En son artık modemi değiştireyim diyip bugün iade ettim. Farklı bir modemle deneyince eğer bağlantı kurmayı başarırsam TurkNet ile bir müddet devam edeceğim, yok eğe başaramazsam ve aynı sorun tekrar ederse elveda TurkNet.

başka bir modemde internet çalışıyor ama bu sürümde sorun çıkarttı ya keşke yuklemeseydim

Denediniz mi hocam farklı modemi?

evet denedim çalışıyor ATM PVC bölümü yok modemde global sürümden sonra bulamadım nerede acaba biliyor musunuz ya kafayı yicem

yok mu bilen birisi ya eski sürüme nasıl dondüreceğim modemi

adamsın kanka çok teşekkür ederim