Zyxel vmg3625-t50b ip almıyor

Evet ilgili bilgili arkadaşların ve yine ilgili bilgili TurkNet ekiplerinin bana yardım etmelerini rica ediyorum başlıkta belirtmiş olduğum gibi yaklaşık 7-8 aydır T.Telekom alt yapısı üzerinden TurkNet Fiber kullanıcısıyım ve bu 7-8 aylık kullanım sürecinde kendi Modemin olan ZYXEL VMG3625-T50B Markalı Modemi kullandım dün gece itibari ile modem kırmızı ışıkta kalıyor TurkNet in bana vermiş olduğu T.Telekom Modemini taktığımda internet kullanıyorum ama ZYXEL VMG3625-T50B modemimde internet kullanamıyorum iki firmada bana mac adresi tanımlı olmadığı için kullanamazsınız diyor Peki bugüne kadar nasıl kullandım aynı zamanda bir sürü youtube teknoloji kanalında farklı modelle servisinizi kullananlar nasıl kullanıyor Lütfen bana yardımcı olun

1 Beğeni

Selamlar @Sidar25, sizi tekrar forumda görmek güzel :raising_hand_man: Bunun birkaç farklı sebebi olabilir. Öncelikle modemi resetleyip tekrar kurulum yapmanızı tavsiye ediyorum. Işıklar normale dönmez ise Online İşlemler - TurkNet & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturmanızı rica edeceğim :innocent:

1 Beğeni