Zyxel vmg3625-t50b güncelledikten sonra internete bağlanmıyor

Merhabalar,

Yıllar önce TurkNet ten zyxel vmg3625-t50b modem almıştım bu gün Kütüphaneyi İndirin | Zyxel Networks
buradan V5.50(ABPM.7.3)C0 versiyon yazılımı indirdim kurdum ama şimdi internete bağlanamıyorum PPPoE kullanıcı adını ve şifresini giriyorum ama kabul etmiyor eski versiyonu yüklemeyi denedim ama onda da hata verdi bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?

@moderators + @tnetwork

Merhaba @siarss MTU değerinin 1492 olarak girilmiş olduğunu kontrol eder misiniz ve kullanıcı adımı kabul etmiyor derken sorun tam olarak nedir. İyi günler dilerim.

buraya Internet servis sağlayıcısından aldığım kullanıcı adı ve şifremi giriyorum

i
böyle bir hata veriyor

MTU değeri 1492 olarak görünüyor

Skip diyerek atlayın da sonrasında ana menüden ağ sekmesine tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizi girmeyi denermisiniz.

Onu da denedim ama olmuyor çözemedim bir türlü eski yazılımı yüklemeye çalıştım onda da hata verdi

1 Beğeni

Modeme farklı modelin yazılımını yüklemişim elimdeki modem zyxel vmg8623-t50b ben bu modeme vmg3625-t50b modelinin yazılımını yüklediğim için böyle oldu bunu nasıl düzeltebilirim bilginiz var mı zyxelden mail ile yardım istedim ama geri dönüş yapmadılar.

Bu yazılım 8623 modeminin de yazılımı aynı zamanda uzun zamandır aynı yazılımla kullanıyorum herhangi bir sorun yok ipv6 dahil çalışıyor. Kullanıcı adı ve şifre girip burayı da bu şekilde yaptınız mı ?
resim

Yazılım sıkıntıdan dolayı kullanıcı adı ve şifresi giremeyenler var.

@Nuroxy Burayı düzelttiğim anda internet geldi çok teşekkür ederim umudumu kaybedip yeni modem bakmaya başlamıştım tam