Zyxel VMG3625-T50B (ABPM.7.3)C0 Güncelleme hakkında bilgiler

G Türkiye sürümü C Global sürüm

Bende de aynı sorun mevcut V550ABPM7.3F0 - V5.50(ABPM.7.3)C0 ıkısını de denedım ama hep aynı hatayı alıyorum suan yuklu olan V5.50(ABPM.7.1)G0

çözuldu V550ABPM6G0 ilk önce bu guncellemeyı yukledım yukledıkten sonra reset attım arayuze modemın arkasındakı şifrelerle girdim sonra V550ABPM7.3F0 bu guncellemeyı kurdum kurulduktan sonra tekrar reset attım yıne modemın arkasında kı arayuz şifrelerı ıle gırış yapıp kullanıcı bılgılerımı gırdım çalışıyor şuan da

Kardeşim bu güncelleme kurması için bazı güvenlik ve doğurulama özeliklere iptal etmelisin.
iptal etmesi için :
ilk önce “MOBIL SSH” uygulamayı indir ve uygulamayı aç

Bu uygulamayı kullanırken modemle bağlı olman gerekiyor.
Sonra “CONNECT” tuşuna bas

“CONNECT” yapmadan sonra senden modemin kullancı adıyı isteyecek ve girmesinden sonra şifreyi de isteyecek
Bu şekilde:

Ve şifre giremeden sonra “ZySH>” etiketi çıkması lazım

Bundan sonra “zycli fwidcheck off” yaz
Ve biraz daha sonra “zycli modelcheck off” yaz ve bundan sonra sana böyle yazılar cıkacak

Ve artık böyle her hangi istediğin firmware’i kurabilirsin

Firmware yükleyememekten muzdaribim konu içeriğime bakar mısınız? :frowning:

Link: VMG3625-T50B Firmware Yüklenmiyor

@KASPAROV
@achfighter

En güncel sürüm V5.50(ABPM.7.3)C0 midir?

Türkiye destek ekibinin verdiği sürüm globaldekinden eski, umarım güncellerler. Ancak destek ekibine yazmak gerekecek gibi 1 yıldır güncelleme gelmemiş.
Global sürüm: https://download.zyxel.com/VMG3625-T50B/firmware/VMG3625-T50B_5.50(ABPM.8.1)C0_2.pdf
Download Library | Zyxel Networks

merhabalar bende zyxel vmg1312-t20b modeline global firmware yüklemeye çalışıyorum ama zysh etiketi yerine dolar işareti çıkıyor neden