Zyxel VMG1312-T20B İpv6 alıyor İnternete Bağlanmıyor

Merhabalar Zyxel VMG1312-T20B Marka Modelli Modemim var.
İpv6 İstedim ve ipv6 modemime ipv6 tanıtıldı.
Ancak İpv6 Olmasına Rağmen İnternet Erişimi yok ve sitelerde gözükmüyor 3 gündür devam ediyor.

Kullanmayın ölmezsiniz. Ne v6ymış moda oldu bilmeyene de

1 Beğeni

Hocam Bilmiyorsunuz sanırım Site açacağım İpv6 Ondan İşime yarayacak.

Kim ziyaret edecek sizi v6dan?
Gerek yok.

Hocam Ücretsiz Site Kurabilirim İpv4 Üzerinden Statik Olmadığı Sürece açılmıyor.
@Eren Yardımcı Olabilirmisin ?

Kardeşim ben de diyorum ki sana sen o siteyi kursan bile sana yaramaz v6 çünkü ziyaretçi yok v6da kapito?
Ha sen dersen ki ben para harcarım ve bu işi biliyorum o zaman v4 adresi eve yönlendirme imkanı var ama öyle bir şey olsa senin burada işin olmaz

Hocam Herkez eski Teknoloji Kullanma Peşinde Siz Eski teknoloji İle Devam edebilirsiniz.

Bu forumda sadece teknoloji veya network işinden anlamayanlar olduğu gibi imla hatası yapan da epey var, ancak konumuz o değil uzatmayayın o kısmı.
Bak güzel kardeşim senin imla hatandan ya yaşı küçük birisi ya da bu işlerden hiç anlamadığını varsayıyorum dediğimi anlamadığın için.
V6 ile site ziyareti için karşı tarafın da v6 kullanması lazım OK?
Statik ip almak sana en ucuz yol

Merhaba, modeminizin WAN ayarı üzerinden “SLAAC” özelliğini kapatmanız gerekmektedir.

imla hatasından bahsedip de kapito yazmak da ayrı bir ironi olsa gerek :slight_smile:

1 Beğeni

Kapito bir deyim orada :slight_smile:

İsteyen istediğini kullanır. Yardımlaşmak için var forumlar. Yardımcı olmayacaksanız neden insanların vakitlerini çalıyorsunuz, meşgul ediyorsunuz burda? Bilmiyorsanız veya yardım etmeyecekseniz hiç cevap vermeye uğraşmayın.

Yardım almak istediği şey pek çok konuda gerekli olmayan bazı durumlarda sorun yaşatan, ulaşmak istediği amaçla arasına bir bağlantı olmayan konuya dair. İnsanlara yardım etmek proaktif olmakla da mümkün

IPv6’nın çıkarabileceği sorunlara rağmen isteyebilir insanlar. Bu sizi ilgilendirmez. Gerek yok yazmışsınız bir de. Neyin gerekli olup olmadığına siz karar veremezsiniz. İnsanlar kendi ihtiyaçlarını belirleyebilir. Eğer istediği konuda yardımcı olmayacaksanız herhangi bir şey yazmanızın da forumlarda amacı yok. Yazmayın bir şey susun daha iyi

2 Beğeni

Birkaç Zamandır Foruma Bakmıyordum Bu Mesajınızı Gördüm Siz Bence Bu Forumda veya diğer Forumlarda İnsanlara yardımcı değil Başka Şeye Tevşik Ediyorsunuz Bence.
İpv6 Ya geçtim ve ipv4 olan arkadaşlarım siteye kolayca bağlanabiliyor sorun çıkarmayın.

Sitenizin v4 a kaydı varsa gellirler. A kaydı yoksa lütfen aydınlanmamız için mobil veriden tracert atın çünkü medeniyetin ihtiyaç duyduğu şey bu.