Zyxel VMG1312-T20B İpv6 alıyor İnternete Bağlanmıyor

Merhabalar Zyxel VMG1312-T20B Marka Modelli Modemim var.
İpv6 İstedim ve ipv6 modemime ipv6 tanıtıldı.
Ancak İpv6 Olmasına Rağmen İnternet Erişimi yok ve sitelerde gözükmüyor 3 gündür devam ediyor.

Hocam Bilmiyorsunuz sanırım Site açacağım İpv6 Ondan İşime yarayacak.

Hocam Ücretsiz Site Kurabilirim İpv4 Üzerinden Statik Olmadığı Sürece açılmıyor.
@Eren Yardımcı Olabilirmisin ?

Hocam Herkez eski Teknoloji Kullanma Peşinde Siz Eski teknoloji İle Devam edebilirsiniz.

Merhaba, modeminizin WAN ayarı üzerinden “SLAAC” özelliğini kapatmanız gerekmektedir.

imla hatasından bahsedip de kapito yazmak da ayrı bir ironi olsa gerek :slight_smile:

1 Beğeni

İsteyen istediğini kullanır. Yardımlaşmak için var forumlar. Yardımcı olmayacaksanız neden insanların vakitlerini çalıyorsunuz, meşgul ediyorsunuz burda? Bilmiyorsanız veya yardım etmeyecekseniz hiç cevap vermeye uğraşmayın.

IPv6’nın çıkarabileceği sorunlara rağmen isteyebilir insanlar. Bu sizi ilgilendirmez. Gerek yok yazmışsınız bir de. Neyin gerekli olup olmadığına siz karar veremezsiniz. İnsanlar kendi ihtiyaçlarını belirleyebilir. Eğer istediği konuda yardımcı olmayacaksanız herhangi bir şey yazmanızın da forumlarda amacı yok. Yazmayın bir şey susun daha iyi

2 Beğeni

Birkaç Zamandır Foruma Bakmıyordum Bu Mesajınızı Gördüm Siz Bence Bu Forumda veya diğer Forumlarda İnsanlara yardımcı değil Başka Şeye Tevşik Ediyorsunuz Bence.
İpv6 Ya geçtim ve ipv4 olan arkadaşlarım siteye kolayca bağlanabiliyor sorun çıkarmayın.