Zyxel t50

Modemin performansindan memnun değilim diye bi yazım vardı burda sık sık kopma sorunundan dün arıza kaydı açtım TurkNet modemde sorun diye geri dönüş yaptı gerçektende başka modem takınca düzeliyor zyxel desteğe ilk yazdigimda güncelleme yap demislerdi ben bu bozuk modemi nasıl yaptırcam acaba

1 Beğeni

Hangi yazılım var modemde

V550ABPM3b2 bu yazilim var modemde

V5.50(ABPM.0)C0 bu yazılımı Zyxel sitesinden indirip deneyin isterseniz bu . Aynı sorun bende de vardı yapılabilecek her şeyi yaptım en son bu yazılımı yükledim dün gece şu anda sıkıntı yok.

Modemi geldiginde zaten bu sürüm vardı bundada aynı sorunu yaşıyordum zaten zyxel dedi bu attigim sürüme güncelle diye modem bozuk benim

Anladım . O zman iade edeceksiniz de işte o süreç nasıl işliyor bilgim yok . Duzelmeseydi bende iade edecektim de bu söylediğim sürümü yükledim şu an da maşallah canavar gibi çalışıyor .

Teknik servis kaydı açtım pazartesi zyxele yolluycam iade değişim kararı çıkarsa geri veririm kenetic alirim

Kenetic kullanma şansım olmadı ama kullanan herkes memnun . Şimdilik t50 b de ilginç şekilde güzel geldi bana özellikle wifi çekim kalitesi . İşleminiz istediğiniz gibi sonuçlanır inşallah

Bu modemde wifi kalitesini ni ben görmedim valla yan odada zor çekiyor anlamadim gitti inş çabuk cozerler

Eski modemimi taktım Bına 3 katlı en altta ben varım suan rm üstte 4 diş çekiyor zyxel hiç cekmiyordu 3.katta

Bozuk dediğim modem gerçekten bozukmus zyxel teknik servise yollamistim bugün de yeni bir modemle değisim yapıp kargoya vermişler yeni gelen modem de sorun çıkmaz ins

2 Beğeni