Zyxel modem android uygulama

Turknetten vmg3625 modem aldım. Telefondan yönetmek için hiç bi uygulama yapmaz zyxel yada bilen varmıdır

1 Beğeni

7 sefer oldu okuyorum ne yazdığını anlamadım :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Yok diye biliyorum tarayıcıya 192.168.1.1 yazarak girebilirsin

Bundan önceki modemim asus tu onda mobil uygulama vardı iyi oluyordu pratikti zyxel gerçekten yazılım olarak zayıf gibi geldi

zyxel daha modem yazılımını düzeltemiyor ki kaldı ki mobil uygulama yapacak

Herşeyin donanım olmadığını, geçte olsa milletimiz anlayacak :smiley: Modemi yeni aldıysanız eğer iade işlemini başlatıp sizide Keenetic modeme davet edelim :smiley:

2 Beğeni

Zyxel türkiyeyi kuran adam şimdi keenetic türkiyeyi kurmuş ve orada devam ediyor. Sanırım zyxel de yapamadıklarını keenetic te yapıyor galiba… eksikleri gidermişler. Belki donanım kalitesi zyxel kadar olmasa da müşteri desteği, yazılım desteği, türkiye altyapısına uygunlugu ile keenetic baya geçmiş gibi duruyor. En son bende bir keenetic alacam galiba…

1 Beğeni

vmg3625 t50b cihazınızda abpm6 sürümü yüklü ise kablosuz ayarlarından mpro mesh özelliğini açın. Ardından play store üzerinden MproMesh isimli uygulamayı indirin. Suanlik pek bi özellik bulunmuyor fakat ilerleyen dönemlerde gelebilir.

İnterneti kurmak için gelen personel bilgisayara gerek duymadan internet kullanıcı bilgilerini tanımlayıp modemi aktif ediyorlar sanırım onu soruyor arkadaş telefon üzerinden kurulum yapılabiliyor muyuz diye sormak istemiş sanırım

Onlar da web tarayıcı üzerinden 192.168.1.1 e girerek yapıyor.