Zeytinburnu Aktivasyon Süresi

Evet dostum yazımda belirttiğim gibi ilk andan itibaren tam hız alıyorum. Kurulumu yapan arkadaş hızla ilgili bir problem olursa destek kaydı açın gelir bakarız dedi. Hemen açmanızı öneririm çok yoğun çalışıyorlar aksamasın sizin işiniz de…

1 Beğeni

Sorunu önce kendim saptamaya çalıştım yeni aldıgım routerı vs denedim çare etmedi pcyi değiştirdim vs. Fayda etmeyince müşteri hizmetlerini aradım ilk kurulumda optimizasyon için 24 saat geçmesi gerektiğini söylediler ondan dolayı sizede sormak istedim merakla bekliyorum. Kaçıncı katta oturuyorsunuz siz? benim 4. kata kadar fiber çektiler acaba yavaşlattımı diye düşünmeye başlayacağım 24 saat sonunda :smiley:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hizmetinizi fiberde yavaşlama olmaz ama bağlantı noktasında bir sorun olmuş olabilir bir 24 saat geçsin duruma göre destek kaydı açarsınız

1 Beğeni

Ben 1. katta oturuyorum. Bildiğim kadarıyla fiberde bağlantı kalitesi düşmesi için kilometreler gerekiyor.

Maşallah :nazar_amulet: Beklediniz ama sonuna kadar değdi sanırım :rocket: Kemerler bağlansın. Keyifli kullanımlar dilerim :pray:

2 Beğeni

Diğer konunuz üzerinden de size bilgi vermiştim. İsterseniz konu hakkında bize hızlıca destek kaydı oluşturun. Arkadaşlarım size yardımcı olsunlar.

1 Beğeni