Zamlı faturalar geldi taze fırından

333

Evet ilk zamlı faturam geldi :smiley:

2 Beğeni

Ailemde engelli birey olduğu için engelli tarifesi kullanıyoruz ondan daha önce 74 tl di

2 Beğeni

türk telekomun TurkNet fiyatına verdiği hıza ve fiber anlayışına bakın :joy:

Mevcut aboneler için

Mevcut aboneyim 3 ay sonra yenileme zamanı. Devam edersem ki tek operatöre güvenmiyorum ve yedek olması nedeniyle devam edeceğim 158₺

1 Beğeni

menmun musun (20 karakrter)

benim de bir daha ki ay ama yenilemiycez

selam
benımde mayıs faturası cıkmıs
sıcak fırından yeni olarak -_-
turknet

2 Beğeni

ben bireyselde sol du , bugun bir kumar oynadım milleniye gectim gene sol altyapısı bakalım neyle karsılasıcaz yaptım basvuruyu.Altyapı ve yurtdışı çıkışları omurga komple SOL dediler. Aynı aboneliği daha ucuza taahutsuz alıcaz anlatılana göre bakalım

3 Beğeni

2 gözümün çiçeği yeni göndermiş :rofl:

Toplam: 154,8 TL (08.05.2022)

2 Beğeni

bende merak ediyorum mileni ama zam yaparlar bence onlarda gibime geliyor bu ay

1 Beğeni

sana biraz fazla göndermişler bayramlık istemişler :smiley:

1 Beğeni

Tum iss ler yapacak sadece onlar degilki sol altyapisinda verecegi icin hizmeti problem yasamam diye dusunuyorum .sol dan ucuz kalacak o kesin zam sonrasi birde taahhut yok cazip gelen kismi o onuda anlamis degilimya nasil oluyor :slight_smile:

1 Beğeni

Şöyle;

image

1 Beğeni

140₺’ye 100 Megabit Fiber Kullanıyorum Türk Telekomda shjsh

2 Beğeni

Güncel fiyatları paylaştım

Zaten 16 mps ye fiber diyen bir firmadan ne beklersin

Ben baktığımda 164 küsür gösteriyordu yeni aboneler için siz nasıl 140 kullanıyorsunuz paylaşabilir misiniz

1 Beğeni

TurkNet’in %40 zammını açıkladığı zaman kampanya vardı türk telekomla o kampanyayla geçtim

2 Beğeni

Faturalara zam haziran ayında yansımayacak mıydı? Bana mail gelmişti bir kaç hafta önce. Online işlemlerde halen 99.90 ₺ görünüyor.

1 Beğeni

139 tl ye 1000 mbps kullanıyorum miss gibiii. TurkNet sağolsun :slight_smile:

1 Beğeni