Zafer mahallesi gigafiber sureci sokak ismi belirtiniz

Herkese merhabalar arkadaslar konuyu acmamdaki amacim hangi sokaklar aktif edilip hangi sokaklar bekleme surecinde bunu belirlemek ve sokaginda veya binasinda islem yapilan arkadaslar buradan bilgi verirseniz cok seviniriz saygilar…

Merhaba hocam, Kuleli ile Erguvan İlkokulu arasındaki sokaklarda aktif durumda.

Ekipler bugün Kale Sokak civarında kalın kablo çekimi yapmışlar

sanirim e5 kuleli tarafindan yukari dogru geliyorlar onu anliyorum

1 Beğeni

tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin

1 Beğeni

Yaklaşık 3 haftadır siyah kablolar binada ama henüz başka bir işlem yapılmadı. (Cengizhan sok.)

evet bende cihangir sokaktayim henuz bir gelisme yok bu haftafan umitliyim bakalim cumaya kadar baglanti saglanacak mi merakla bekliyorum

son olarak gigafiber aktif edilen arkadas varmi varsa buraya sokak bilgisi verebilirmi guncel olaraktakipteyim

En son Vadi Sokak aktif oldu sanırım ondan sonraki sokaklarda VDSL çıkıyor.

enes kardesim cok tesekkur ederim bu degerli bilgiyi paylastigin icin hergun sorguluyorum ama baya yavas ilerliyorlar bina ici ve sokak kutu koymalari

Evet hocam sizin 1-2 ayı bulur aktif olması

malesef bana da oyle geliyor iyiki forum var buradan haberlesiyoruz umarim en kisa zamanda bizde gigafibere kavusuruz

1 Beğeni

Sizin binaya bide sokağa kutu koyuldu mu

kutu takilmadi sanirim yarin bakcam bakalim insallah takilmistir

Aktifliğe geçilmesi için binada ve sokakta kutu olması lazım bu 2 sinden biri olmazsa olmaz sokağa kutu koyulup binayada kutu koyulduktan sonra 2 haftaya aktif olur

zafer mahallesi cihangir sokak bakalim heycanla bekliyorum ping sorunu yasadim cok fazla upload ihtiyacim vardi yillardir cozum olacak aktif olunca

1 yada 1 buçuk ay sürer

evet yavas ilerliyor kutular konmamis henuz birde aksi gibi sokagimda bir bina kentsel donusum yikilacak kablolar ne olacak bilmiyorum

Bildirince gelip yeni kablo çekiyorlar merak etmeyin.

harikaymis yavas da olsa sonucta altyapi yatirimi yapmak ciddi bir is gec olsun guc olmasin varsin gunde 2 sokak yapsinlar elbet sira birgun bizede gelir :slight_smile:

1 Beğeni