Yurtiçi ping sorunu

Yurtdışı çıkışında herhangi bir problem yaşamaz iken yurtiçi çıkışlarında TT ile 18-19 ms aldığım oyunda TurkNet ile 40-44 arasında değişmektedir bu sorunu nasıl çözebilirim. Şehir: Niğde

Çözübileceğinizi pek sanmıyorum. Routinginiz olması gerektiği gibi ise bu şekilde devam etmek zorundasınız. Fakat bir sorun varsa https://turk.net/online-islemler/login işlemler den hız performans kaydı altında bir arıza kaydı açın ve durumu bildirin. Arıza kaydı içine tracert testinizi de atın. CMD ekranını açıp tracert google.com yazın ve tamamlanmasını bekleyin. Bunun görüntüsünü alıp destek kaydınızın içine atın. İyileştirme yapılacağını düşünüyorum.

Defalarda talep açtım defalarca sorun yok dediler. Son şansımı burada deneyeyim dedim olmadı başka ISS ye geçme durumunda kalacağım.

1 Beğeni

@EFG iletelim bu durumu. Neler yapılabilir bir tekrar yardımcı olmaya çalışacaktır. @Baran

Merhabalar, rica etsem sorun yaşamayı başladığınız zaman bize tracert ping testi yapıp destek kaydınızın içerisinden iletir misiniz? Destek kaydınızın numarasını benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız elimden geldiği kadarıyla size yardımcı olmaya çalışırım.

Bir bakalım. Sorun var mı? Varsa nerede var? Neler yapılması gerekiyor? Ben sizinle birlikte konuyu takip eder net bir bilgi veririm.

Özel mesaj ile detaylı olarak sizlere ilettim.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim. O zaman bu konuyu şimdi kapatıyorum. Özelden haberleşmeye devam ederiz. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

1 Beğeni