Yüksek upload gecikme değerleri

Upload hızım konusunda bir problem yaşamıyorum, ancak upload hızımın gecikme değerleri çok yüksek. Bu durum, yayın yaptığım zaman yayınlarımın 1-2 dakika gecikmeli olmasına neden oluyor. Yayın akışımın daha düşük gecikmeyle gerçekleşmesini sağlayacak bir çözüm arayışındayım. Ayrıca, kullandığım ZTE H3601P modeminin arayüzü çok kısıtlı. QoS gibi işime yarayacak önemli ayarların menüsüne erişim sağlayamıyorum.

Bu sorunu destek kaydı (76087193) ile dile getirdiğimde, “Upload hızı yüksek olduğu için orada bu değerleri görmesi normal. Performansı doğrudan etkileyecek bir durum değil.” yanıtını aldım. Ancak, yüksek upload hızına rağmen yayınlarımın 1-2 dakika gecikmeyle gerçekleşmesi, izin görüşünüze göre normal olabilir, fakat bana göre performansı olumsuz etkilemektedir. Ayrıca, gigafiber kullanan bir arkadaşım aynı testi yaptığında onun gecikme değerleri benimkinden çok daha düşük çıkmaktadır. Eğer yüksek hızda bu durum normal ise, arkadaşımın upload gecikme değerlerinin nasıl düşük olabildiğini anlamış değilim.

Merhaba, @tnetwork @moderators arkadaşlarımız müsait olduklarında inceleyip yorumlarını paylaşacaklardır.

Merhaba, herhangi bir gelişme var mı acaba? Açtığım destek talepleri, sorunumun çözülmediğini işaretlememe rağmen, aynı mesajlar gönderilip sorunum çözülmeden kapatılıyor.