Yeni OIM arayüzü nasıl aktif edilir?

Bazı gigafiber kulllanıcıları yeni TurkNet Online İşlem Merkezi’e geçmişler, bizim geçişimiz ne zaman olur veya kullanmak için ne yapmamız gerek? Teşekkürler.

Yeni eski mi varmış yahu :nerd_face:

Merhaba, TurkNet online işlemler merkezinin tasarımı bütün herkeste değişti fakat mobil olarak büyük ihtimalle yakında gelecek güncellemelerde yeni tasarım ile buluşacağız gibi görünüyor.

İnşallah sorunları düzeltmişlerdir. Alt yapı düzelmedikten sonra makyaj pek işe yaramıyor çünkü.

Web üzerinde yeni tasarımın arkaplanda beyaz renk çok parlak, koyu mod desteği ekleyebilir misiniz?

Online işlemler merkezinin tasarımının gigafiber veya alt yapı ile ilgisi yok genel olarak bütün kullanıcılar bu yeni arayüze sahip diye biliyorum.

Yazılımın alt yapısını kast ettim :blush:

1 Beğeni

@EFG bey bu konuda size yardımcı olabilir ayrıca içeriye aktaracığını da düşünüyorum önerinizi.

1 Beğeni

Mobil web oldukça yavaş çalışıyor. İlk gözüme çarpan “Anasayfa” yazım hatası oldu.

1 Beğeni

Çok sorun var, hepsini paylaştık. Umarız düzeltirler

Katılıyorum tasarım güzel ancak yeni arayüz şu an için eskisine göre yavaş.

Hayır, web sürümünde hala eski arayüzü kullanıyorum. Çerezleri temizlememe rağmen.

Tekrardan merhaba, adım adım birçok kullanıcıya yeni online işlemler merkezinin yeni arayüzü ile tanışmaya başladı fakat adım adım herkes bu yeni arayüz ile tanışacak gibi görünüyor sadece zaman ve sabırla beklemek gerekecek.

1 Beğeni

Bir şey soracağım senin önceden bir tane konu açmıştın fiber gelecek diye son durum ne oldu geldi mi senin evine

Hayırlı uğurlu olsun İnşallah sıkıntı çıkmaz