Yeni müşteri oldum zorla 50mbps verilmesi

TurkNet 'e başvuru yaparken belirtilen hız 82mbps olmasına rağmen altyapı sorunu olduğunu söyleyip 1 haftadır internet bağlantımı yapmadılar ve bugün zorla 50mbps ye indirmek zorunda olduklarını söylediler. Başka bir siteden kontrol ettiğim zaman panoya uzaklığım 85m ve 82mbps alabildiğimi gördüm. Modem elime ulaştı ve hala aktivasyon için bekliyorum.

Merhabalar, isterseniz bir de ben kontrol edeyim. Müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Size yardımcı olmak istiyorum.

musteri hizmeti personeline, turktelekomun hatlar icin onerdigi hizlarin yanlis olabilecegi soylensin. gecen bende de ayni durum olmustu. uzun uzun anlatmistim modemim bildirdigi dogru, tt veritabani degil diye. bunca insan hala ayni sorunla ugrasiyor.

1 Beğeni

Modemdeki Hat değerlerini atarsan. Daha iyi olur. Tabi daha hazırlık aşamasından.

Teşekkürler müşteri hizmetlerine dediğinizi ileteceğim

Ben sizin hizmetinizi detaylı olarak takip edeceğim. Aktivasyon işlemleriniz tamamlandığında daha net bir bilgi vereceğim. Süreç bende… Özel mesaj üzerinden bir gelişme olursa haberleşiriz.

1 Beğeni