Yeni altyapi sorunu

‘‘Upload değerinden anlaşılacağı üzere VAE geçirilmemiş yani YAPA üzerinden hizmet alıyorsunuz. Çalışma sırasında hizmet aldığınız kabloya zarar verilmiş olabilir destek kaydı açtıysanız temsilci gerekli incelemeyi yapacaktır.’’ bu yazdığınızı önceki açtığım destek kaydında belirtip sesli destek almak istediğimi yazdım. Umarım yarın bir çözüm bulunur. Yani şu anda internette bir sıkıntı yok. Yine kullanılabilir bir internetim var evet ama 70-80 lerde down hızı alırken neden 40-50 lere düşeyim? Teşekkürler tekrardan

Şimdi TurkNet den aradılar. Bulundugum yerde altyapi calismasi nedeniyle Yapa dan faydalanamadigimi bu yüzden download hizimin düştüğünü söylediler. Ttelekom burada fiber altyapisi kurduğu için yapadan artik faydalanamayacakmisim. Vae üzerinden internet alacakmisim. Yani ben anlamadim bu işten. Ne guzel internetim vardi. Su anda upload 30-35 aliyorum. 8 e dusecegini söylüyor. Ama basta konusurken hiz degerleriniz artacak deniyor. Download tekrar 70lere cikacakmis. Ama benim korktuğum ping olayı. Yapa dayken hicbir sıkıntı olmuyordu. Simdi yine ttelekomun altyapisina gecince ping sorunu umarim yasamam.