Yeni Abonelik Gecikmesi

Merhaba arkadaşlar. Evraklarım TurkNet e ulaşalı 43 gün olmasına karşın internetim hâlâ gelmedi. Türk Telekom ankastre kutusundan kablo çıkarmasına karşın eve gelen TurkNet kurulum ekibi kabloda internet bağlantısı olmadığını söyledi ve Türk Telekoma durumu belirteceklerini söyledi. Türk Telekomdan gelen cevabı aşağıda paylaşıyorum. Sizden ricam yardımcı olmanız. Sorun bendemi yoksa türk telekomda mı çözemedim. Saygılarımla.

Türk Telekom müşteri kaynaklı demiş. Kaydın seyrine göre Yerinde destek ekibi isteyebilirsiniz. 99 lira ücreti var.

Kurulum bedeli buna dahil değil mi? Değilse kurulum ücretini boşuna ödemiş olacağım çünkü bir kurulum söz konusu olmadı.

Pardon, aynen kurulum bedeli olarak ayrı bir fatura çıkması lazım. Ekipler size randevu vermedi mi?

Ekip geldi ve gerekli kontrolü yaptı fakat türk telekom bağlamamış kabloda internet yok diyerek olayı türk telekoma sevketti. Türk Telekom ise TurkNet 'e görselde ki cevabı göndermiş. Sonrasında ne TurkNet ne de türk telekomdan dönüş alamadım.