Yardım edin

Evde ttnet aboneliğim vardı TurkNet 'e geçtim sıkıntı oldu iptal edemedim ve bir süre kalıcak müşteri hizmetleri sıkıntı olmaz dedi modeme TurkNet şifremi girdim ama geçtiğim günden beri eski internetimle aynı hızı alıyorum ve müşteri hizmetlerine göre bana internet gelmiyo gözüküyomuş 10 günü geçti ama hala sorun bile bulunamadı 2 defa arıyan arıza ekipleri iş yerimin ordaki altyapıda sıkıntı olmadığını söylediler müşteri hizmetleriyle konuştum adresimi sordurdum ev adresimi söyledi ama online işlemlerden bakınca santral iş yerimin ordaki santral gözüküyo yardımcı olurmusunuz ?

TALEPLER-SORUNLAR kısmına taşıyın konuyu ilgili arkadaşlar yardımcı olmaya çalışır. Tahminen devre numaraları ile ilgili bir karışıklı var gibime geldi. Not: Basit bi kullanıcıyım türknetle ilişiğim yok

10 Gündür açık olan bir destek kaydım var santral olayını bugün öğrendiğim için bugün yazdım ama önceside bir gelişme olmadı.

Bina girişinde ki ankastrede adınıza yeni bir etiketli kablo bırakıldı ise dairenize giden kabloları ona bağlayıp deneyin.

Baktım bırakılmamış.

Siz TurkNet e abone oldunuz değil mi? Burada bir sıkıntı yok. Biraz daha sadeleştirir misiniz sorunu.

Evet. yani şöyle şuan hem türk telekom hemde TurkNet aboneliğim var ama modeme TurkNet kullanıcı adı şifremi girdim. Düşük hızlı internet alıyorum 2 haftadan fazla süredir destek kaydı var ama gelişme yok TurkNet 'e göre dsl ışığım yanmıyo internet almamam gerekiyo ama alıyorum birde teknik bölümde ki santral evimle farklı ilçede gözüküyo.

Aynı dsl hattından tek devre üzerinden hizmet verilir diye biliyorum.

Eski aboneliğinizin hızı kaç?
Yeni abonelik paketiniz kaç ve altyapı sorgulamada max kaç gözüküyor/du?
Yeni abonelik şifrenizi girince kaç mbit alıyorsunuz?

Eski aboneliğimden eve 12 13 geliyo du.
Yeni abonelik paketim 75 sorgulamadada max 75.
TurkNet şifremi girince 12 13 alıyorum.

Eskisi ADSL yenisi VDSL sanırım. Kontrol edebilir misiniz?
TurkNet paneli ve modem arayüzünden bağlantı detaylarının olduğu alanların ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?