Yapadan Vae'ye geçiş TT geçiş yapmadan yapa kablomu sökmüş

Merhaba ayın 18inde başvuru yaptım 5 gün oldu 21inde yeni telefon numaram geldi telefon hattı bağlandı türktelekom gelip bina içinde ankastreden yapa kablomu sökmüş vae hatta bağlamış vaenin ne zama ngeleceği belli değil belki 2-3 gün internetsiz kalıcam uç çıkarıp tekrar gelmemek için böyle bir şey yaptı heralde
destek kaydım silindi destek kaydınız yoktur yazıyor ama eski destek kaydından cevap vermezseniz işlem yapmıcam diye mail geliyor yeni destek kaydı oluşturunca da devam eden destek kaydın var uyarısı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim yeni telefon numaram ve hattım bağlı umarım bugün geçiş yapılır

vae geçişleri yeni abonelik işlemleri ile aynıdır. aktivasyon süresi ortalama 10 gündür.

3-5 gün olarak bilgilendirildim ayrıca benim şikayetim süresi değil tt ekibi gelip ayrı bi uç çıkarması gerekiyor sadece bu şekilde yapsaydı ben internetimi kullanmaya devam edip tüm işlemler bittiğinde çıkarılan hatta eve gelen kabloyu bağlayıp hiç kesinti yaşamadan kullanacaktım tt ekibi hat çıkarıp bağlayıp eski hattı sökmüş konu bu 3-5 gün söylenen sürenin de son günü 10 gün bilgisini nerden aldınız

Ama süreç öyle işlemiyor. Sizin aktif portunuzun sinyalinin kesilmesini talep ediyor TT. Çünkü aynı adrese yeni bir devre hazırlanıyor.

hocam nasıl öyle işlemiyor herkes o şekilde bağlanıyor bilerek mi söylüyorsunuz tahmin mi ediyorsunuz geçenler bu şekilde geçmiş müşteri hizmetleri de bu şekilde yapılacağını türktelekomun hızlı davrandığını internet başvurusunun da onaylandıktan sonra vae ucuna eve gelen kablo bağlandığını söylüyor sadece kesinti yapa hattından vae hattına takarken yaşamam lazımdı…
5-10 tane konu inceledim siz her konuda konuyu açanla zıt şekilde yazmışsınız hobi olarak mı yapıyorsunuz bunu

Evet başka bir uğraşım yok sırf muhalif olmak için bunu yapıyorum. Benim bildiğim bu şekilde. Neye inanmak istiyorsanız ona inanın.

1 Beğeni

Adsız

evet arkadaşlar an itibariyle geldi internet facebook üzerinden türktelekoma şikayet yazdım bugün şikayet üzerine gelip bağladılar hemen aynı durumda arkadaşlara tavsiyem :slight_smile: hat değerlerim mükemmel teşekkürler

1 Beğeni