Yapa'dan VAE alt yapısına geçiş

Merhaba ****** Hanım ben Nejla K.

VAE geçiş sürecinizi başlattım daha önce telefon değişikliği için onayınız alınmış telefon başvurusu yapmak isterken Hata almaktayım Türktelekoma bilgi verdim süreç hakkında sizi bilgilendireceğiz.

İyi Günler Dilerim.

Denildi bu ne anlama geliyor yani bu mesajla yapa dan vae ye geçebiliyorum mu demek port felan sıkıntı olmadan sadece telefon mu lazım.
Yapa da iken 1 mbs hız alıyorum. VAE kullanırken 8 mbs di ama hiçbir sıkıntı yaşemıyordum.

Ben de merak ediyorum. İnternet problemim çözülürse YAPA’dan VAE’ye geçmek istiyorum.

Beklemek zorundasın en kısa zamanda onlar sana haber verecektir.

Telefon tanımlarken sorun yaşanıyor. Mümkün olan en kısa sürede telefon tanımlanıp geçiş işlemleri tamamen tamamlanacaktır.

Hocam telefonum yok ev telefonu . Ondan sorun olabilirmi. Aboneliğim başladıında telefonsuz başladım telefon kullanmıyorum. Telefon mu almam lazım ben evde herhangi bir iş için lazım değil telefon.

Kullanmak zorunda değilsiniz zaten. TurkNet hizmetinde 1000 dakika da sağladığı için bu yüzden numara tanımlanıyor.

Bu mesajla vae ye geçebildiğimi belirtiyorlar değilmi. Kaç gün sürer bu arada geçilmesi ?

3 4 gün telefon bir kaç günde internet geçişlerin tamamlanır.