Yapa geçiş aralığı

Arkadaşlar sabah kalktım böyle bir mesaj

Sonra oim girip baktıgımda vdsl geçmiş

Sonra modem kurulumu yaptım ama internet gitti, aradan 15dk geçti modem dsl internet ışıgı yanmaya başladı ama gene internet yok, destek kaydı açtım konuşmalar bu şekilde,

Doğru kurulum yaptığınıza emin misiniz? Modemi sıfırlayıp VDSL olarak kurulum yapar mısınız?

Doğru kurulum yaptım ama teknik bilgiler hala offline yazıyor ondan mı gelmiyor acaba

Başka modemde deneme şansınız var mı?

Malesef yok, modemin yeni aldım daha 1 hafta yeni oldu, modemden yana bir problem yok bence çünkü adslde mükemmel çalışıyordu bir sıkıntı yaşatmadı

Modem Marka modeli nedir ve özelden kullanıcı adınızı yazdığınız kısmın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız mümkünse?

Tplink Tdw9960 şuan dışardayım ama doğru yaptığıma eminim adsl kurulumu vdsl olarak yaptım

1 Beğeni

Eve geçince bir kere daha VDSL kurmayı deneyin, insanlık halidir bir harfi ya da sayıyı yanlış yazıp hatalı kurulum yapmış olabilirsiniz. Ondan sonrası için eğer sorunun siz kaynaklı olmadığına eminseniz kaydı beklemekten başka bir şey kalmıyor.

tamamdır ona göre buraya dönüş yapıcam

Şuan evdeyim dsl ışıgı yanıp sönüyordu şimdi bütün ışıklar yanıyor ama bağlantım yok ve oim teknik bilgilerde ip gözükmüyor

1 Beğeni

Şuan yapadayım 29 download 10upload alıyorum teşekkürler

3 Beğeni

Hayırlı olsun İyİ günlerde kullanın inşallah :upside_down_face:

1 Beğeni