Yapa dan vea gecis islemi

Şimdi Beyler Arkadaş bana böyle bı mesaj atmış ben Vea gecis talebim mi istedim lakin Türk Telekom mahalleme tip7 dolap koydu aktif olmuş durum da ve bu TurkNet olsun bütün iss sorgulama yerlerinde gözükmektedir alabilcem hız resim de paylaşıyorum Bu durum da benim İss mi değiştirmem lazım yoksa beni VaE mi geçirmeleri lazım Yardımcı olcak ilgilencek arkadaşlar a teşekkür şimdi den

Merhaba Yavuz Bey, ben Ali İhsan E.
Mevcut alt yapımız olan yapadan hizmet aldığınız için telekom alt yapısına geçiş yapamazsınız. Bu durumda bizden alabileceğiniz en sağlıklı hız şuanda tanımlı olup ek olarak sağlanacak bir müdahale bulunmamaktadır.İyi günler dilerim.

Şuan aldığınız hız nedir?

Şuan yapa bolgesinde 13 gosteriyo santral mesafem 1497 metre

Geçirmeleri lazım, durumu izah edip tekrar destek kaydı açmayı deneyin

Bende gerekeni tekrar yazdım eğer ki ilgilenmezlerse kendileri kaybedecek zaten başka İss transfer olcaz artık :grin:

Evet mecbur öyle olcak

Maalesef YAPA dan başka İSS geçiş mümkün değil. TurkNet i iptal edip. Yeni İSS başvuru yapıp kurulum ücreti ödemeniz gerekli.

1 Beğeni

Sabah aradılar Vae geçişini sagliycaz diye kaç iş gününe geçiş yaparlar acaba

1 Beğeni

Geçiş ortalama 7 iş günü. (Bu bir aldatmaca)
Önce telefon açılacak. Sonra internet talebinde bulunacaklar.

En hızlı ve en iyi ihtimal ile 15 gün sürer. Bu da her şey yolunda giderse…(Port sıkıntısı da başka. Benim gibi elindeki porttan da olabilirsin.)